REZULTATI ZIMSKIH LIGA

Selekcije škole nogometa su se nakon kratkog odmora vratili utakmicama zimskih liga. Zimska liga HEP koja se igra na terenima s umjetnom travom na više lokacija u Zagrebu i Zimskoj malonogometnoj ligi NSKŽ koja se igra u dvorani na Borlinu.

Juniori su igrali svoje utakmice na Zimskoj malonogometnoj ligi NSKŽ i pobijedili u obje utakmice. Juniori 1 protiv NK Ilovac rezultatom 4:1 i juniori 2 protiv istog protivnika rezultatom 6:1.

Kadeti su igrali svoje utakmice na Zimskoj malonogometnoj ligi NSKŽ sa sve tri ekipe koje su imale po dvije utakmice protiv NK Ilovac 2005 i NK Ilovac 2006. Kadeti 1 su pobijedili protiv NK Ilovac 2005 rezultatom 1:0 i izgubili protiv NK Ilovac 2006 rezultatom 2:1. Kadeti 2 su izgubili protiv NK Ilovac 2005 rezultatom 2:1 i remizirali protiv NK Ilovac 2006 rezultatom 1:1. Kadeti 3 su izgubili protiv NK Ilovac 2005 rezultatom 4:1 i remizirali protiv NK Ilovac 2006 rezultatom 2:2.

Pioniri 1 su na Zimskoj ligi HEP u Zagrebu igrali dvije utakmice i u obje su poraženi uvjerljivim identičnim rezultatom. Prvo su poraženi od NK Mladost Buzin rezultatom 5:0, da bi zatim upisali i poraz od NK HAŠK istim rezultatom. Pioniri 1 su igrali svoje utakmice i na Zimskoj malonogometnoj ligi NSKŽ i pobijedili pionire 2 A rezultatom 3:1 i remizirali protiv pionira 2 B rezultatom 1:1.

Pioniri 2 su na Zimskoj ligi HEP u Zagrebu igrali dvije utakmice i upisali pobjedu i poraz. Prvo su slavili protiv NK Coerver rezultatom 2:1, da bi zatim upisali poraz od NK Brezovica rezultatom 4:1. Pioniri 2 su s obje ekipe igrali svoje utakmice i na Zimskoj malonogometnoj ligi NSKŽ. Pionire 2 A su slavili protiv NK Korana rezultatom 2:1, da bi zatim bili poraženi od pionira 1 rezultatom 3:1. Pioniri 2 B su remizirali protiv pionira 1 i protiv NK Korana identičnim rezultatom 1:1.

Mlađi pioniri 1 su ovog vikenda igrali svoje utakmice na Zimskoj ligi HEP u Zagrebu. U prvoj utakmici su slavili protiv NK Duga Resa 1929 rezultatom 3:1, da bi u drugoj bili bolji rezultatom 2:0 od NK Botinec.

Mlađi pioniri 2 su također igrali ovog vikenda na Zimskoj ligi HEP u Zagrebu. U prvoj utakmici su slavili protiv NK Brezovica uvjerljivim rezultatom 7:0, da bi u drugoj plavo bijeli remizirali bez pogodaka protiv NK Devetka.

Karlići 1 su na Zimskoj malonogometnoj ligi NSKŽ igrali tri utakmice i ostvarili sve tri pobjede. Protiv ŠN Ogulin rezultatom 5:0, protiv NK Duga Resa 1929 rezultatom 5:0 i protiv NK Duga Resa 1929 2 rezultatom 13:0.