POBJEDA PLAVO BIJELIH PROTIV DINAMA II

Seniori su danas u srijedu 19. siječnja odigrali svoju prvu pripremnu utakmicu na domaćem stadionu Branko Čavlović – Čavlek i pobijedili GNK Dinamo II rezultatom 2:1. Poveli su gosti iz Zagreba u prvom djelu i s tim se rezultatom otišlo na odmor. Plavo bijeli su u nastavku preokrenuli golovima Ivora Ribara i Noza Kristaja za konačan rezultat. U ovoj utakmici trener Pamić koristio je 21 igrača. U prvom poluvremenu nastupali su: Luka Bogović, Borna Pausić, Neven Laštro, Roko Prpić, Antonio Kćira, Daniel Marinić, Antonio Siljan, Gabrijel Stepinac, Ivan Miščin, Luka Mandura i Luka Čakarić. U nastavku utakmice na teren su izašli: Mario Gudelj, Ante Knezović, Vito Vratarić, Carlos Olmo Carvajal, Gabrijel Stepinac, Ivor Ribar, Mateo Pribanić, Daniel Mićunović, Tin Zavalić, Noz Kristaj i Ivan Mamić.