SENIORI SLAVILI I U DRUGOJ PRIPREMNOJ UTAKMICI

Seniori su danas u subotu 22. siječnja odigrali svoju drugu pripremnu utakmicu na domaćem stadionu Branko Čavlović – Čavlek i pobijedili vodeću momčad 2. HNL HNK Orijent rezultatom 2:1. Poveli su plavo bijeli u prvom djelu preko Kristijana Sušilovića, da bi u nastavku susreta Roko Prpić povisio vodstvo. Gosti su smanjili petnaest minuta prije kraja utakmice za konačnih 2:1. U ovoj utakmici za plavo bijele u prvom poluvremenu nastupali su: Luka Bogović, Ante Knezović, Neven Laštro, Daniel Marinić, Carlos Olmo Carvajal, Gabrijel Stepinac, Noz Kristaj, Kristijan Sušilović, Ivor Ribar, Luka Mandura i Luka Čakarić. U nastavku utakmice na teren su izašli: Nino Andrić(od 67. minute Matija Car), Borna Pausić, Neven Laštro, Antonio Kćira, Roko Prpić, Mateo Pribanić, Gabrijel Stepinac, Antonio Siljan, Luka Mandura, Ivan Miščin i Ivan Mamić. Momčad je vodio trener Igor Pamić.