PRVE PRIPREMNE UTAKMICE JUNIORA I KADETA

Juniori i kadeti su danas u nedjelju 23. siječnja odigrali svoje prve pripremne utakmice u Zagrebu kod NK Trnje. Juniori su poraženi s minimalnim rezultatom 1:0, dok su kadeti remizirali rezultatom 1:1. Pogodak za kadete postigao je Vilim Lovrinović.

Za juniore danas su nastupali: Nino Andrić, Viktor Markuš, Niko Polović, Rafael Stepinac, Andro Miličević, Dino Dujam, Leon Draganjac, Mihael Šaflin, Patrik Dujmović, Alessandro Matić, Matej Radoš, Marko Kusanić, Ivan Miščin i Mate Cindrić pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete danas su nastupali: Matija Car, Gabrijel Štefanac, Ivan Kusanić, Matej Magdić, Adriano Qeta, Roko Laskač, Nino Dujan, Patrik Julian Stipančić, Emilio Piškur, Antonyo Stavljenić, Vilim Lovrinović, Antonio Bukovac i Matej Ferderbar pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.