PLAVO BIJELI REMIZIRALI NA OTVARANJU TURNIRA

Plavo bijeli su danas u Medulinu odigrali prvu utakmicu na turniru Medulin Cup i remizirali u utakmici bez pogodaka protiv Bosansko hercegovačkog premijerligaša FK Sloboda Tuzla. Plavo bijeli su odigrali tvrdu, borbenu utakmicu i upisali prvi bod na ovom turniru.

U ovoj utakmici nastupali su: Luka Bogović, Ivor Ribar, Vito Vratarić, Ante Knezović, Neven Laštro, Carlos Olmo Carvajal, Daniel Marinić, Antonio Siljan, Noz Kristaj, Luka Čakarić i Kristijan Sušilović. U nastavku su priliku dobili Nino Andrić, Roko Prpić, Borna Pausić, Vladimir Oršolić, Gabrijel Stepinac, Stefan Makovec, Mateo Pribanić, Tin Zavalić, Ivan Miščin, Joško Rendulić i Luka Mandura. Momčad je vodio trener Igor Pamić.

Sljedeća utakmica plavo bijelih na turniru je u utorak 01. veljače kada će protivnik biti FK Rudar Prijedor.