JUNIORI PORAŽENI U DRUGOJ PRIPREMNOJ UTAKMICI, KADETI POBIJEDILI

Juniori i kadeti su jučer u nedjelju 30. siječnja odigrali svoje druge pripremne utakmice u Zagrebu kod NK Prečko. Juniori su poraženi rezultatom 3:1, a pogodak za plavo bijele postigao je Niko Polović. Kadeti su u golijadi pobijedili rezultatom 4:3. Pogotke za kadete postigli su Anton Puškarić, David Kolić, Emilio Piškur i Vilim Lovrinović.

Za juniore su nastupali: Karlo Pudina, Viktor Markuš, Niko Polović, Rafael Stepinac, Andro Miličević, Dino Dujam, Leon Draganjac, Mihael Šaflin, Patrik Dujmović, Alessandro Matić, Matej Radoš, Josip Blažun, Antonio Cerjak i Mate Cindrić pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete su nastupali: Karlo Pudina, Gabrijel Štefanac, Ivan Kusanić, Matej Magdić, Roko Laskač, Nino Dujan, Patrik Julian Stipančić, Emilio Piškur, Antonyo Stavljenić, Vilim Lovrinović, Antonio Bukovac, Antun Protulipac, Mateo Spudić, Anton Puškarić, Ivano Lesić, Andrija Štefanac, Fran Vukelja i David Kolić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.