SENIORI POBIJEDILI JADRAN POREČ

Plavo bijeli su danas u Medulinu odigrali pripremnu utakmicu protiv NK Jadran Poreč i pobijedili rezultatom 3:2. Poveli su plavo bijeli preko Kristijana Sušilovića ali su Porečani preokrenuli rezultat pa se na poluvrijeme otišlo s vodstvom Jadrana. U drugom dijelu Noz Kristaj i Antonio Siljan su svojim golovima donijeli preokret i pobjedu plavo bijelima u ovoj pripremnoj utakmici.

U ovoj utakmici nastupali su: Luka Bogović, Ivor Ribar, Borna Pausić, Ante Knezović, Gabrijel Stepinac, Daniel Mićunović, Carlos Olmo Carvajal, Tin Zavalić, Noz Kristaj, Luka Čakarić i Kristijan Sušilović. U nastavku su priliku dobili Nino Andrić, Ivan Mamić, Vito Vratarić, Marko Kusanić, Neven Laštro, Antonio Siljan, Luka Mandura, Mateo Pribanić, Ivan Miščin i Joško Rendulić . Momčad je vodio trener Igor Pamić.

Sljedeća utakmica plavo bijelih je u subotu 05. veljače kada će na turniru “Medulin Cup” igrati utakmicu za 5. mjesto na turniru.