KADETI PIONIRI I MLAĐI PIONIRI ODIGRALI PRIPREMNE UTAKMICE U RIJECI

Kadeti, pioniri i mlađi pioniri su jučer odigrali svoje pripremne utakmice u Rijeci. Kadeti su gostovali kod HNK Orijent 1919, dok su pioniri i mlađi pioniri gostovali na Rujevici kod HNK Rijeka. Kadeti su poraženi od HNK Orijent rezultatom 4:2. Pogodak je postigao Anton Puškarić, dok je drugi pogodak autogol domaćina. Pioniri su igrali protiv mlađeg godišta(2008.) HNK Rijeka i pobijedili rezultatom 3:1. Ivan Raguž je dva puta tresao mrežu domaćina i jednom Jakov Ribar. Mlađi pioniri su poraženi od HNK Rijeka rezultatom 2:1, a jedini pogodak za plavo bijele postigao je Mateo Pečaver.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Matej Magdić, Adriano Qeta, Mateo Spudić, Gabrijel Štefanac, Roko Laskač, Andrija Štefanac, Patrik Julian Stipančić, Antonyo Stavljenić, Anton Puškarić, Antonio Bukovac, Nino Dujan, David Kolić, Fran Vukelja i Ivano Lesić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Miahel Milčić, Adrian Medved, Matija Vranić, Lovro Belavić, Crisstiano Matić, Marko Delač – Smrzlić, Alan Antičić, Jakov Ribar, Leon Dražetić, David Vrbanić, Ivan Raguž, Lovro Fanjak, Mislav Petrić, Mihael Kolić, Marko Car, Matej Škrtić, Mihael Magdić, Ivan Kuri i Ivan Tuškan pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Mahmoud Al Fahel, Dorijan Podvorec, Kian Grašić, Vito Milanković, Arian Ogrešević, Fran Plevel, Roko Marinković, Fran Kuri, Niko Brkljačić, Jan Bjelivuk, Karlo Vodanović, Luka Filipčić, Ivan Fumić, Mateo Pečaver i Karlo Zvonarić pod vodstvom trenera Igora Geca.