LIMAČI POBJEDNICI TURNIRA U PISAROVINI

Limači 1 su proteklog vikenda s dvije ekipe nastupali na memorijalnom turniru “Ivica Rožić – Roki” u Pisarovini. Tradicionalno dobro naši limači prolaze na ovom turniru pa su i ove godine osvojili prvo i treće mjesto na turniru. Jeronim Hajsan je ponio titulu najboljeg igrača turnira, dok je Andreju Čoviću pripala titula najboljeg strijelca.

Limači 1 A su do osvajanja turnira redom pobjeđivali NK Topusko 2 rezultatom 10:0, NK Frankopan rezultatom 7:0, u četvrtfinalu NK Topusko rezultatom 4:0, u polufinalu NK Jaska Vinogradar rezultatom 2:0 i u finalu Restoran Zagorka rezultatom 4:0.

Limači 1 B su do osvajanja trećeg mjesta krenuli pobjedama protiv NK Jamnica rezultatom 1:0, NK Draganić rezultatom 4:0, u četvrtfinalu su svladali NK Kupinec rezultatom 2:0, u polufinalu su poraženi od Restoran Zagorka rezultatom 2:0. U utakmici za treće mjesto protiv nk Jaska Vinogradar nije bilo pogodaka ali su plavo bijeli bili uspješniji nakon izvođenja udaraca s bijelke točke za konačan rezultat 3:2.

Za limače 1 A nastupali su: Marko Rodić, Lukas Lišnjić, Bruno Golubić, Mata Fanjak, Juraj Mađer, Max Klokočki, Jeronim Hajsan, Andrej Čović i Patrik Moćan.

Za limače 1 B nastupali su: Marko Rodić, Jakov Šlat, Ivan Ćavar, Filip Lang, Ivano Vuković, Damjan Grgeljac, Matija Požgaj, Teo Kosovac i Ivan Rade. Obje ekipe vodio je trener Ivan Fumić.