USPJEŠNO GOSTOVANJE KADETA, PIONIRA I MLAĐIH PIONIRA U KOSTRENI

Kadeti, pioniri i mlađi pioniri su danas odigrali svoje pripremne utakmice u Kostreni protiv NK Pomorac 1921. Kadeti su slavili rezultatom 4:1. Hat trick je postigao Antonyo Stavljenić, dok je četvrti pogodak na utakmici postigao Antonio Bukovac. Pioniri su također odigrali utakmicu s puno golova i slavili rezultatom 4:2. David Vrbanić je dva puta tresao mrežu domaćina, a po jednom su to učinili Lovro Belavić i Crisstiano Matić. Mlađi pioniri su dvama pogocima Frana Plevela pobijedili rezultatom 2:0.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Matej Car, Matej Magdić, Mateo Spudić, Gabrijel Štefanac, Roko Laskač, Andrija Štefanac, Patrik Julian Stipančić, Antonyo Stavljenić, Anton Puškarić, Antonio Bukovac, Nino Dujan, David Kolić, Fran Vukelja i Ivano Lesić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Mihael Milčić, Adrian Medved, Matija Vranić, Lovro Belavić, Crisstiano Matić, Marko Delač – Smrzlić, Alan Antičić, Jakov Ribar, Leon Dražetić, David Vrbanić, Ivan Raguž, Lovro Fanjak, Mislav Petrić, Mihael Kolić, Marko Car, Matej Škrtić, Mihael Magdić, Ivan Kuri i Ivan Tuškan pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Mauro Kosić, Mahmoud Al Fahel, Dorijan Podvorec, Kian Grašić, Vito Milanković, Arian Ogrešević, Fran Plevel, Roko Marinković, Fran Kuri, Niko Brkljačić, Jan Bjelivuk, Karlo Vodanović, Luka Turković, Luka Filipčić, Ivan Fumić, Mateo Pečaver i Karlo Zvonarić pod vodstvom trenera Igora Geca.