POBJEDE PIONIRA U SREDIŠTU PROTIV TREŠNJEVKE

Pioniri i mlađi pioniri su jučer u subotu 19. veljače odigrali odgođene utakmice 11. kola 2. NL središte protiv NK Trešnjevke. Utakmice su se igrale na umjetnoj travi u Španskom, a plavo bijeli su se kući vratili sa svih šest bodova. Pioniri su slavili s minimalnim rezultatom 1:0 pogotkom Gabrijela Štefanca u 34. minuti. Mlađi pioniri su odigrali sjajnu utakmicu protiv lidera prvenstva i pobijedili rezultatom 3:1. Prvi pogodak na utakmici postigao je Ivan Fumić u 18. minuti, a potom je dvostruki strijelac bio Mateo Pečaver u 27. i 57. minuti.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car, Lovro Belavić, Alan Antičić, Matija Vranić, Gabrijel Štefanac, Ivan Raguž (od 52. minute Matej Magdić), Mislav Petrić (od 61. minute Crisstiano Matić), Matej Škrtić, David Vrbanić (od 69. minute Marko Car), Jakov Ribar i Leon Dražetić (od 61. minute Ivan Tuškan) pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Jan Bjelivuk, Karlo Zvonarić, Kian Grašić, Ivan Fumić, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Vito Milanković, Tino Berša, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Mauro Kosić, Luka Turković, Niko Brkljačić, Dominik Pavlaković i Arian Ogrešević pod vodstvom trenera Igora Geca.