PRIPREMNE UTAKMICE ŠKOLA NOGOMETA

Juniori su proteklog vikenda odigrali svoju pripremnu utakmicu u Jastrebarskom protiv seniora NK Jaska Vinogradar u kojoj su poraženi rezultatom 4:2. Pogotke za plavo bijele postigli su Mihael Šaflin i Antonyo Stavljenić.

Kadeti su svoje snage odmjerili također protiv NK Jaska Vinogradar ali na domaćem travnjaku točnije terenu s umjetnom travom i remizirali u golijadi rezultatom 3:3. Pogotke su postizali Roko Laskač, Antonyo Stavljenić i Gabrijel Štefanac.

Limači 1 i 2 su u svojim pripremnim utakmicama ugostili ŠN Prvi Gol iz Rijeke. Limači 1 su bili uvjerljivi i slavili rezultatom 7:3. Četiri pogotka postigao je Filip Lang dok su po jednom mrežu gostiju tresli Andrej Čović, Jeronim Hajsan i Bruno Golubić. Limači 2 su remizirali rezultatom 2:2. Jedan pogodak je postigao Maro Živčić, dok je drugi pogodak bio autogol gostiju.

Za juniore su nastupali: Karlo Pudina, Viktor Markuš, Niko Polović, Rafael Stepinac, Andro Miličević, Dino Dujam, Leon Draganjac, Mihael Šaflin, Patrik Dujmović, Alessandro Matić, Matej Radoš, Josip Blažun, Antonio Cerjak i Mate Cindrić pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Matej Car, Matej Magdić, Mateo Spudić, Gabrijel Štefanac, Roko Laskač, Andrija Štefanac, Patrik Julian Stipančić, Antonyo Stavljenić, Anton Puškarić, Antonio Bukovac, Nino Dujan, David Kolić, Fran Vukelja i Ivano Lesić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za limače 1 u ovoj utakmici nastupali su: Marko Rodić, Lukas Lišnjić, Bruno Golubić, Mata Fanjak, Juraj Mađer, Max Klokočki, Jeronim Hajsan, Andrej Čović i Patrik Moćan, Jakov Šlat, Ivan Ćavar, Filip Lang, Ivano Vuković, Damjan Grgeljac, Matija Požgaj, Teo Kosovac i Ivan Rade pod vodstvom trenera Ivana Fumić.

Za limače 2 u ovoj utakmici nastupali su: Jakov Požega, Vilim Pavlić, Ivan Šantić, Karlo Perinac, Ozren Glodić, Maro Živčić, Marin Vinski, Vid Žgela, Lovro Vojak i Leon Dakić pod vodstvom trenera Željka Stepića.