PREMINUO IVAN PEŠUT

Danas u petak 26. veljače 2022. godine nakon duge i teške bolesti napustio nas je u 72. godini života dugogodišnji igrač, kapetan i trener našega kluba Ivan Pešut. Rođen je 10.01.1950. u Karlovcu, a počeo je trenirati nogomet početkom 60-tih godina prošlog stoljeća kod trenera Branka Čavlovića – Čavleka. Za seniorsku ekipu svog voljenog kluba debitirao je 1967. godine. 1977. godine odlazi u SAD i igra u Las Vegasu iz kojeg se 1979. godine vraća u Karlovac. Nakon toga igrao je još za NK Ilovac, NK Maribor i NK Krajišnik iz Velike Kladuše. U NK Karlovac je ponovno od 1982. do 1986. godine. Nakon toga trenirao je u omladinskom pogonu kadete i juniore, a bio je i pomoćnik u seniorskoj momčadi.
Posljednji ispraćaj biti će u ponedjeljak 28. veljače 2022. godine u 16,00 sati na mjesnom groblju u Hrnetiću. Obitelji i prijateljima izražavamo iskrenu sućut. Počivao u miru!

Stoji u trećem redu drugi s desna!
Stoji kao četvrti s desna!
Stoji kao četvrti s lijeva!

FOTO: KAFOTKA