POBJEDE JUNIORA I PIONIRA, PORAZ KADETA U SREDIŠTU

Juniori i kadeti su danas u nedjelju 27. veljače u 16. kolu 1. NL središte gostovali u Krapini kod NK Zagorec i ostvarili polovičan uspjeh. Juniori su slavi visokim rezultatom 9:2, dok su kadeti poraženi rezultatom 4:0. Za juniore pogotke su postizali Ivan Miščin u 5., 52. i 61. minuti, Matej Radoš u 9. i 79. minuti, Mate Cindrić u 13. i 57. minuti Rafael Stepinac u 19. minuti i Viktor Markuš u 89. minuti.

Pioniri su jučer u subotu 26. veljače na domaćem terenu u 16. kolu 2. NL središte ugostili NK Bregana i slavili rezultatom 3:1. Dvostruki strijelac bio je Crisstiano Matić, a u strijelce se upisao i Gabrijel Štefanac. Utakmica mlađih pionira odgođena je dogovorom dvaju klubova i biti će odigrana u naknadno dogovorenom terminu.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić(od 46. minute Karlo Pudina), Josip Blažun(od 46. minute Patrik Dujmović), Alessandro Matić, Gabrijel Stepinac(od 53. minute Niko Polović), Marko Kusanić, Rafael Stepinac, Mate Cindrić, Matej Radoš, Viktor Markuš Ivan Miščin i Leon Draganjac pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car(od 41. minute Borna Crkvenac), Ivan Kusanić(od 54. minute Matej Ferderbar), Mateo Spudić, Matej Magdić, Antun Protulipac, Roko Laskač, Gabrijel Štefanac, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Nino Dujan(od 46. minute Leo Matešić) i Antonyo Stavljenić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car, Lovro Belavić(od 68. minute Marko Car), Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, Ivan Raguž(od 62. minute Mihael Kolić), Crisstiano Matić(od 60. minute Ivan Tuškan), David Vrbanić(od 68. minute Ivan Jagunić), Leon Dražetić, Jakov Ribar i Gabrijel Štefanac pod vodstvom trenera Gorana Božića.