PRIJATELJSKE UTAKMICE LIMAČA I KARLIĆA PROTIV RIJEKE

Limači 1 i 2 i karlići 1 proteklog su vikenda odigrali prijateljske utakmice protiv HNK Rijeka. Utakmice su se igrale na terenu s umjetnom travom stadiona Branko Čavlović – Čavlek. Limači 1 su protiv vršnjaka iz Rijeke remizirali rezultatom 2:2. Pogotke za plavo bijele postigli su Andrej Čović i Jeronim Hajsan. Limači 2 su poraženi rezultatom 2:1, a jedini pogodak za karlovčane postigao je Niko Čavlović. Karlići 1 su uvjerljivo poraženi s visokim rezultatom 11:0.

Za limače 1 u ovoj utakmici nastupali su: Marko Rodić, Lukas Lišnjić, Bruno Golubić, Mata Fanjak, Juraj Mađer, Max Klokočki, Jeronim Hajsan, Andrej Čović i Patrik Moćan, Jakov Šlat, Ivan Ćavar, Filip Lang, Ivano Vuković, Damjan Grgeljac, Matija Požgaj, Teo Kosovac i Ivan Rade pod vodstvom zamjenskog trenera Željka Stepića.

Za limače 2 u ovoj utakmici nastupali su: Jakov Požega, Tomislav Radić, Vilim Pavlić, Ivan Šantić, Karlo Perinac, Maro Živčić, Marin Vinski, Vid Žgela, Niko Čavlović, Filip Stubljar, Lovro Vojak, Omar Beganović, Emir Beganović i Leon Dakić pod vodstvom trenera Karla Johe.

Za karliće 1 u ovoj utakmici nastupali su: Vid Lišnjić, Tin Lišnjić, Luka Raguž, Darian Šemović, Lovro Furjanić, Ivan Drvodelić, Jakov Jakić, Matej Degač, Ivan Đurić, Patrik Dujmović, Ivano Vuletić i Zvonko Bezjak pod vodstvom trenera Nenada Đurića.