JUNIORI I KADETI PORAŽENI, PIONIRI UVJERLJIVI, MLAĐIM PIONIRIMA BOD

Juniori i kadeti su jučer u subotu 05. ožujka u 17. kolu 1. NL središte gostovali u Zagrebu u Sigetu kod NK Hrvatski Dragovoljac i upisali dva poraza. Juniori su u vrlo ranoj fazi utakmice gubili 2:0 ali su uspjeli izjednačiti rezultat do poluvremena golovima Leona Draganjca u 17. i Patrika Dujmovića u 36. minuti. Početkom drugog djela isključen je zbog drugog žutog kartona Patrik Dujmović i domaćini su to iskoristili i na kraju slavili rezultatom 3:2. Kadeti su poraženi minimlanim rezultatom 1:0.

Pioniri i mlađi pioniri su danas u nedjelju 06. ožujka gostovali u Zagrebu u Vrapču kod NK Vrapče i osvojili četiri boda. Pioniri su slavili rezultatom 5:2. Pogotke su postizali Matej Škrtić u 9. minuti, David Vrbanić u 24. minuti, Gabrijel Štefanac u 29. minuti, Vilim Lovrinović u 51. minuti i Ivan Raguž u 55. minuti utakmice. Mlađi pioniri su remizirali rezultatom 1:1, a pogodak za plavo bijele postigao je Jan Bjelivuk u 59. minuti utakmice.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić, Josip Blažun, Patrik Dujmović, Alessandro Matić, Marko Kusanić, Mate Cindrić(od 76. minute Dino Dujam), Matej Radoš(od 60. minute Andro Miličević), Viktor Markuš, Mihael Šaflin, Ivan Miščin i Leon Draganjac pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Ivan Kusanić(od 76. minute Leo Matešić), Mateo Spudić, Matej Magdić, Antun Protulipac, Roko Laskač, Gabrijel Štefanac, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Patrik Julian Stipančić(od 71. minute Emilio Piškur) i Antonyo Stavljenić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Mihael Milčić, Lovro Belavić(od 55. minute Luka Cvitešić), Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, Crisstiano Matić(od 41. minute Ivan Raguž), David Vrbanić(od 60. minute Ivan Tuškan), Ivan Jagunić(od 60. minute Ivan Kuri), Jakov Ribar, Vilim Lovrinović(od 55. minute Marko Car) i Gabrijel Štefanac(od 60. minute Jan Latković) pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Jan Bjelivuk, Kian Grašić, Ivan Fumić, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Vito Milanković, Tino Berša, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Niko Brkljačić, Karlo Zvonarić, Karlo Vodanović i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.