IZBORNA SKUPŠTINA KLUBA

Jučer u ponedjeljak 07. ožujka u prostorijama našeg kluba održana je redovna izborna skupština. Dosadašnji predsjednik gospodin Matija Furač i aktualno vodstvo dobili su jednoglasnu potporu nazočnih skupštinara pa će voditi klub i u narednom mandatnom razdoblju. Perica Vucelić i Mario Marković ostaju dopredsjednici, a Bruno Furač, Oliver Joha, Tomislav Kuzman, Josip Ribar, Danijel Tomačić i Dragan Turić uz predsjednika i dopredsjednike u Izvršnom odboru. U novi Nadzorni odbor imenovani su Igor Gec, Marko Babić i Stjepan Benić. Skupštini je nazočilo 15 od 23 skupštinara. Na skupštini su prisustvovali i obratili se s par riječi gradonačelnik grada Karlovca gospodin Damir Mandić i predsjednik Karlovačke športske zajednice gospodin Željko Šančić.