DOMAĆE POBJEDE PIONIRA U SREDIŠTU

Pioniri i mlađi pioniri su danas u subotu 12. ožujka u 18. kolu 2. NL središte ugostili na pomoćnom terenu stadiona Branko Čavlović – Čavlek NK Devetku iz Zagreba i slavili u obje utakmice. Pioniri su slavili rezultatom 3:0. Pogotke su postizali Gabrijel Štefanac u 29. minuti, David Vrbanić u 35. minuti i Mateo Vukelja u 67. minuti utakmice. Mlađi pioniri su pobijedili rezultatom 4:1. Plavo bijele je u vodstvo doveo Ivan Fumić u 3. minuti a onda je Mateo Pečaver postigao hat-trick golovima u 27.,51. i 53. minuti utakmice.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car( od 40. minute Mihael Milčić), Lovro Belavić, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, Crisstiano Matić(od 40. minute Marko Car), Ivan Raguž( od 49. minute Daniel Djema), David Vrbanić(od 52. minute Ivano Karapandža), Ivan Jagunić(od 40. minute Ivan Tuškan), Jakov Ribar i Gabrijel Štefanac(od 49. minute Mateo Vukelja) pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Jan Bjelivuk, Kian Grašić, Ivan Fumić, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Vito Milanković, Tino Berša, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Mauro Kosić, Luka Filipčić, Arian Ogrešević, Karlo Zvonarić, Karlo Vodanović i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.