SVIH PET POBJEDA SELEKCIJA ŠKOLE NOGOMETA U ŽUPANIJI

Proteklog vikenda pet selekcija škole nogometa odigralo je svoje prvenstvene utakmice u ligi NSKŽ.

Kadeti 2 su u subotu 12. ožujka u utakmici 11. kola 1. ŽNL NSKŽ ugostili NK Korana i slavili s uvjerljivih 7:0. Dvostruki strijelci bili su Noel Tutić i Emilio Piškur, dok su se po jednom u strijelce upisivali Matej Ferderbar, Leo Matešić i Tino Lapov.

Za kadete 2 u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Tino Lapov, Leo Matešić, David Luketić, Ivano Lesić, Emilio Piškur, Matej Ferderbar, Noel Tutić, Nino Dujan, Emil Šeketa, Fran Vukelja, Marko Delač Smrzlić, Jan Latković i Ivan Kuri pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Pioniri 2 i mlađi pioniri 2 su u 12. kolu 1. ŽNL NSKŽ u nedjelju 13. ožujka gostovali u Slunju. Pioniri su pobijedili rezultatom 5:1. Pogotke su postizali Ivan Raguž dvaput i po jednom Mislav Petrić, Adrian Medved i Filip Bakić. Mlađi pioniri su pobijedili rezultatom 2:0 pogocima Petra Bjelajca i Antonia Potlačeka.

Za pionire 2 u ovoj utakmici nastupali su: Niko Karanović, Ivan Tuškan, Adrian Medved, Luka Cvitešić, Marko Goršić, Lovro Fanjak, Marin Cindrić, Ivan Raguž, Mislav Petrić, Jan Latković, Mihael Magdić, Marko Car, Filip Bakić i David Šeketa pod vodstvom trenera Karla Borovca.

Za mlađe pionire 2 u ovoj utakmici nastupali su: Lukas Vucelić, Luka Hipš, Jan Samardžija, August Šantić, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Petar Bjelajac, Antonio Potlaček, Dujen Halar, Niko Simić, Filip Asoli Štanfar, Stjepan Plavetić, Fran Kuri, Noa Jarnević, Filip Šebrek, Ivor Ružić, Luka Moškun i Vito Lucijanić pod vodstvom trenera Marijana Plevela.

Limači 1 i 2 su u subotu 12. ožujka na domaćem terenu odigrali utakmice 12. kola 1. ŽNL NSKŽ. Limači 1 su ugostili NK Korana i slavili rezultatom 4:2. Pogotke su postizali Bruno Golubić, Teo Kosovac, Filip Lang i Andrej Čović. Limači 2 su protiv ŠN Ogulin slavili rezultatom 4:0. U strijelce su se upisivali Leon Dakić, Filip Stubljar, Maro Živčić i Karlo Perinac.

Za limače 1 u ovoj utakmici nastupali su: Marko Rodić, Teo Kosovac, Damjan Grgeljac, Ivano Vuković, Filip Lang, Andrej Čović, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Juraj Mađer, Luka Mazarek, Matija Požgaj, Mata Fanjak, Ivan Rade i Max Klokočki pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za limače 2 u ovoj utakmici nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Niko čavlović, Leon Dakić, Karlo Perinac, Ivan Šantić, Vilim Pavlić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Tomislav Radić, Lovro Vojak, Noa Bunoza, Ozren Glodić, Matej Spudić i Vid Žgela pod vodstvom trenera Karla Johe.