POBJEDE PIONIRA, PORAZI MLAĐIH PIONIRA

Pioniri i mlađi pioniri su jučer u subotu 19. ožujka u 19. kolu 2. NL središte gostovali u Ilovačkoj šumi kod NK Ilovac i ostvarili polovičan uspjeh. Pioniri su slavili uvjerljivim rezultatom 5:0. Pogotke su postizali Gabrijel Štefanac u 28. minuti, Vilim Lovrinović u 55. minuti, Ivano Karapandža u 60. minuti, Matej Škrtić u 66. minuti i Leon Dražetić u 68. minuti utakmice. Mlađi pioniri su poraženi rezultatom 2:0.

Pioniri 2 i mlađi pioniri 2 su danas u nedjelju 20 ožujka u 13. kolu 1. ŽNL NSKŽ ugostili NK Ilovac, te kao i njihovi kolege dan prije pioniri 2 su pobijedili uvjerljivim rezultatom 7:0, dok su mlađi pioniri poraženi rezultatom 2:1. Za pionire 2 u strijelce su se upisivali Mislav Petrić u 9. i 29. minuti, Zoran Basara u 24., 36., 54. i 58. minuti utakmice, te autogol gostiju. Za mlađe pionire 2 pogodak je postigao Mateo Pečaver u 5. minuti utakmice.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car, Lovro Belavić, Alan Antičić, Matej Škrtić, Crisstiano Matić(od 59. minute Mateo Vukelja), Ivan Raguž( od 48. minute Daniel Djema), David Vrbanić(od 48. minute Ivano Karapandža), Ivan Jagunić(od 59. minute Ivan Tuškan), Vilim Lovrinović(od 59. minute Leon Dražetić), Jakov Ribar i Gabrijel Štefanac(od 60. minute Marko Car) pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Jan Bjelivuk, Kian Grašić, Ivan Fumić, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Vito Milanković, Tino Berša, Dorijan Podvorec, Mauro Kosić, Arian Ogrešević, Karlo Zvonarić, Karlo Vodanović, Niko Brkljačić i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.

Za pionire 2 u ovoj utakmici nastupali su: Niko Karanović, Ivan Tuškan, Luka Cvitešić, Marko Goršić, Lovro Fanjak, Marin Cindrić, Ivan Raguž, Mislav Petrić, Jan Latković, Zoran Basara, Romano Reić, Ivan Kuri, Filip Bakić i David Šeketa pod vodstvom trenera Karla Borovca.

Za mlađe pionire 2 u ovoj utakmici nastupali su: Lukas Vucelić, Luka Hipš, August Šantić, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Petar Bjelajac, Antonio Potlaček, Grgur Vesić, Mihael Trgovčić, Duje Halar, Niko Simić, Niko Brkljačić, Filip Asoli Štanfar, Stjepan Plavetić, Fran Plevel, Mateo Pečaver, Noa Jarnević i Luka Moškun pod vodstvom trenera Marijana Plevela.