PORAZI JUNIORA I OBJE MOMČADI KADETA

Juniori i kadeti su danas u nedjelju 20. ožujka u 19. kolu 1. NL središte gostovali u Velikoj Gorici kod HNK Gorica i upisali dva poraza. Juniori su ovu utakmicu izgubili rezultatom 5:2, a mrežu domaćina za plavo bijele tresli su Mate Cindrić u 52. minuti i Ivan Miščin u 72. minuti utakmice. Kadeti su poraženi rezultatom 4:0. U subotu 19. ožujka u zaostaloj utakmici 8. kola 1. ŽNL NSKŽ kadeti 2 su na svom travnjaku ugostili NK Mostanje i upisali prvi poraz u sezoni rezultatom 2:1. Pogodak je postigao Tino Lapov u 69. minuti utakmice.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić, Josip Blažun(od 46. minute Leon Draganjac), Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Marko Kusanić, Mate Cindrić, Gabrijel Stepinac, Matej Radoš(od 46. minute Andro Miličević), Viktor Markuš, Mihael Šaflin i Ivan Miščin pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac(od 46. minute Matija Car), Leo Matešić(od 69. minute Tino Lapov), Mateo Spudić(od 54. minute Nino Dujan), Matej Magdić, Antun Protulipac, Roko Laskač, Gabrijel Štefanac, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Patrik Julian Stipančić(od 71. minute Emilio Piškur) i Antonyo Stavljenić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za kadete 2 u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Tino Lapov, Leo Matešić, David Luketić, Ivano Lesić, Emilio Piškur, Matej Ferderbar, Noel Tutić, Nino Dujan, Emil Šeketa, Jan Latković i Ivan Kuri pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.