POBJEDE LIMAČA I KARLIĆA 1, PORAZI LIMAČA 2 I 3

Limači 1 su u subotu 19. ožujka u utakmici 13. kola 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Malom Erjavcu kod NK Zrinski Ozalj i slavili rezultatom 5:0. Pogotke su postizali Bruno Golubić, Lukas Lišnjić, Jeronim Hajsan, Filip Lang i Andrej Čović.

Limači 2 su danas u ponedjeljak 21. ožujka u utakmici 13. kola 1. ŽNL NSKŽ na domaćem travnjaku poraženi od NK Dobra Sveti Petar rezultatom 3:2. U strijelce su se upisivali Leon Dakić i Vilim Pavlić.

Limači 3 su u subotu 19. ožujka u utakmici 12. kola 2. ŽNL NSKŽ ugostili NK Mladost Rečica i upisali poraz rezultatom 3:2. Dvostruki strijalc za plavo bijele bio je Ivan Cindrić. Karlići 1 su u subotu 19. ožujka u utakmici 12. kola 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Malom Erjavcu kod NK Zrinski Ozalj i slavili uvjerljivim rezultatom 8:0. Mrežu domaćina tresli su Lovro Furjanić četiri puta, Jakov Jakić tri puta i Luka Raguž dva puta.

Za limače 1 u ovoj utakmici nastupali su: Matko Škrtić, Teo Kosovac, Damjan Grgeljac, Ivano Vuković, Filip Lang, Andrej Čović, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Juraj Mađer, Lukas Lišnjić, Luka Mazarek, Matija Požgaj, Mata Fanjak, Ivan Rade, Marko Rodić, Ivan Ćavar i Max Klokočki pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za limače 2 u ovoj utakmici nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Niko čavlović, Leon Dakić, Karlo Perinac, Ivan Šantić, Vilim Pavlić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Tomislav Radić, Lovro Vojak, Noa Bunoza, Ozren Glodić, Matej Spudić i Vid Žgela pod vodstvom trenera Karla Johe.

Za limače 3 u ovoj utakmici nastupali su: Arian Mioković, Ante Kozina, Vito Pluščec, Ivan Cindrić, Josip Plavetić, Tomislav Bujević, Tin Malović, Natanael Kovačić i Fran Radočaj pod vodstvom trenera Željka Stepića.

Za karliće 1 u ovoj utakmici nastupali su: Martin Kosić, Patrik Dujmović, Ivano Vuletić, Nikola Mlinarević, Zvonko Bezjak, Jakov Jakić, Lovro Furjanić, Luka Raguž, Jan Križanić Bijelić, Lovro Jančić, Vito Katušić i Luka Maršić pod vodstvom trenera Nenada Đurića.