JUNIORI I KADETI REMIZIRALI, POBJEDA KADETA 2

Juniori i kadeti su danas u nedjelju 27. ožujka u 20. kolu 1. NL središte ugostili momčadi NK Zagreb i remizirali u oba susreta. Juniori su remizirali rezultatom 1:1, a pogodak za plavo bijele zabio je Marko Kusanić u 45. minuti utakmice iz kaznenog udarca. Kadeti su odigrali utakmicu bez pogodaka i remizirali rezultatom 0:0.

U subotu 26. ožujka u utakmici 12. kola 1. ŽNL NSKŽ kadeti 2 su gostovali u Draganiću kod NK Draganić i upisali uvjerljivu pobjedu rezultatom 6:0. Pogotke su postizali Noel Tutić i Vilim Lovrinović dva puta, te po jednom Nino Dujan i Matej Ferderbar.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić, Josip Blažun, Leon Draganjac, Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Marko Kusanić, Mate Cindrić, Matej Radoš, Viktor Markuš(od 46. minute Niko Polović – od 83. minute Karlo Pudina), Mihael Šaflin i Patrik Dujmović(od 75. minute Dino Dujam) pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Mateo Spudić, Matej Magdić, Antun Protulipac, Roko Laskač, Gabrijel Štefanac(od 68. minute Vilim Lovrinović), Andrija Štefanac, Antonio Bukovac, Anton Puškarić(od 54. minute Ivan Kusanić), Patrik Julian Stipančić(od 68. minute Nino Dujan) i Antonyo Stavljenić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za kadete 2 u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car, Tino Lapov, David Luketić, Matej Ferderbar, Noel Tutić, Nino Dujan, Emil Šeketa, Antonio Bukovac, Gabrijel Štefanac, Vilim Lovrinović i Matej Magdić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.