POBJEDE LIMAČA 1 I 2 I KARLIĆA 1, PORAZ LIMAČA 3

Limači 1 su u petak 25. ožujka u utakmici 14. kola 1. ŽNL NSKŽ ugostili momčad NK Duga Resa 1929 i slavili rezultatom 5:2. Tri pogotka postigao je Lukas Lišnjić, a po jedan Bruno Golubić i Andrej Čović.

Limači 2 su u nedjelju 27. ožujka u utakmici 14. kola 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Slunju kod NK Slunj i preokretom u zadnjim minutama slavili rezultatom 3:2. U strijelce su se upisivali Maro Živčić dva puta i Vilim Pavlić jednom.

Limači 3 su u subotu 26. ožujka u utakmici 13. kola 2. ŽNL NSKŽ gostovali u Ogulinu kod ŠN Ogulin 2 i upisali poraz rezultatom 2:1. Strijelac za plavo bijele bio je Tomislav Bujević.

Karlići 1 su u nedjelju 27. ožujka u utakmici 13. kola 1. ŽNL NSKŽ ugostili karliće NK Duga Resa 1929 i pogotkom u posljednjoj minuti utakmice slavili rezultatom 2:1. Dvostruki strijelac bio je Jakov Jakić.

Za limače 1 u ovoj utakmici nastupali su: Matko Škrtić, Teo Kosovac, Damjan Grgeljac, Ivano Vuković, Filip Lang, Andrej Čović, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Juraj Mađer, Lukas Lišnjić, Luka Mazarek, Matija Požgaj, Mata Fanjak, Ivan Rade, Marko Rodić, Ivan Ćavar i Max Klokočki pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za limače 2 u ovoj utakmici nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Niko čavlović, Leon Dakić, Karlo Perinac, Ivan Šantić, Vilim Pavlić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Tomislav Radić, Lovro Vojak, Noa Bunoza, Ozren Glodić, Matej Spudić i Vid Žgela pod vodstvom trenera Karla Johe.

Za limače 3 u ovoj utakmici nastupali su: Arian Mioković, Ante Kozina, Vito Pluščec, Ivan Cindrić, Josip Plavetić, Tomislav Bujević, Tin Malović, Natanael Kovačić i Fran Radočaj pod vodstvom trenera Željka Stepića.

Za karliće 1 u ovoj utakmici nastupali su: Martin Kosić, Patrik Dujmović, Nikola Mlinarević, Zvonko Bezjak, Jakov Jakić, Lovro Furjanić, Luka Raguž, Jan Križanić Bijelić, Lovro Jančić, Vito Katušić i Luka Maršić pod vodstvom trenera Nenada Đurića.