POBJEDE PIONIRA U ŽUPANIJI I MLAĐIH PIONIRA U SREDIŠTU

Pioniri i mlađi pioniri su zbog domaćinstva U-19 reprezentacije bili primorani odgoditi svoje utakmice 20. kola 2. NL središte pa su mlađi pioniri u subotu 26. ožujka u odgođenoj utakmici 16. kola 2. NL središte ugostili NK Bregana i slavili uvjerljivim rezultatom 5:0. Pogotke su postizali Mateo Pečaver u 1. i 56. minuti, Vito Milanković u 5. minuti, Ivan Fumić u 19. minuti i Niko Brkljačić u 47. minuti utakmice.

Pioniri 2 i mlađi pioniri 2 su jučer u nedjelju 27. ožujka u 14. kolu 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Malom Erjavcu kod NK Zrinski Ozalj i ostvarili dvije identične minimalne pobjede rezultatom 1:0. Za pionire 2 pogodak je postigao Mislav Petrić, dok je za mlađe pionire 2 strijelac bio Duje Halar.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Jan Bjelivuk, Kian Grašić, Ivan Fumić, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Vito Milanković, Tino Berša, Dorijan Podvorec, Mauro Kosić, Arian Ogrešević, Karlo Zvonarić, Karlo Vodanović, Niko Brkljačić i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.

Za pionire 2 u ovoj utakmici nastupali su: Niko Karanović, Ivan Tuškan, Luka Cvitešić, Marko Goršić, Lovro Fanjak, Marin Cindrić, Mislav Petrić, Jan Latković, Zoran Basara, Romano Reić, Ivan Kuri, Filip Bakić i David Šeketa pod vodstvom trenera Karla Borovca.

Za mlađe pionire 2 u ovoj utakmici nastupali su: Lukas Vucelić, Luka Hipš, August Šantić, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Petar Bjelajac, Antonio Potlaček, Grgur Vesić, Mihael Trgovčić, Duje Halar, Niko Simić, Niko Brkljačić, Filip Asoli Štanfar, Stjepan Plavetić, Noa Jarnević i Luka Moškun pod vodstvom trenera Marijana Plevela.