POBJEDE OBJE MOMČADI KADETA, PORAZ JUNIORA

Juniori i kadeti su jučer u nedjelju 03. travnja u 21. kolu 1. NL središte gostovali u Zagrebu u Dubravi kod momčadi NK Dubrava Tim Kabel. Juniori su poraženi rezultatom 4:2, a pogtke za plavo bijele postigli su Mate Cindrić u 34. minuti i Ivan Miščin 43. minuti utakmice. Kadeti su ostvarili prvu pobjedu u proljetnom djelu prvenstva pobjedivši rezultatom 2:1. Pogotke su postizali Gabrijel Štefanac u 7. minuti i Andrija Štefanac u 47. minuti utakmice.

U subotu 02. travnja u utakmici 13. kola 1. ŽNL NSKŽ kadeti 2 su ugostili na svom travnjaku NK Duga Resa 1929 i upisali nova tri boda pobjedom rezultatom 3:0. Pogotke su postizali Noel Tutić u 7. minuti, Tino Lapov u 13. minuti i Vilim Lovrinović u 75. minuti utakmice.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić, Josip Blažun(od 63. minute Andro Miličević), Leon Draganjac, Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Marko Kusanić, Mate Cindrić, Matej Radoš(od 63. minute Antonyo Stavljenić), Viktor Markuš, Gabrijel Stepinac i Ivan Miščin pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Mateo Spudić, Matej Magdić, Antun Protulipac, Roko Laskač, Gabrijel Štefanac(od 80. minute Noel Tutić), Andrija Štefanac, Antonio Bukovac, Anton Puškarić(od 77. minute Vilim Lovrinović), Ivan Kusanić i Patrik Julian Stipančić(od 18. minute Nino Dujan) pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za kadete 2 u ovoj utakmici nastupali su: Mihael Milčić, Tino Lapov, David Luketić, Matej Ferderbar, Noel Tutić, Nino Dujan, Emilio Piškur, Vilim Lovrinović, Matej Magdić, Fran Vukelja i Jan Latković, Ivan Kuri i Marko Delač Smrzlić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.