REMI PIONIRA I POBJEDA MLAĐIH PIONIRA U SREDIŠTU, POBJEDA PIONIRA U ŽUPANIJI

Pioniri i mlađi pioniri su u utakmicama 21. kola 2. NL središte gostovali u subotu 02. travnja u Dubravi Zabočkoj kod NK Rudar. Pioniri su protiv vodeće momčadi lige remizirali rezultatom 1:1. Pogodak je postigao Matija Vranić u 33. minuti utakmice. Mlađi pioniri su uvjerljivo slavili rezultatom 8:0. Pogotke su postizali Fran Plevel u 8. i 40. minuti, Mateo Pečaver u 47., 48. i 52. minuti, Vito Milanković u 19. minuti, Ariuan Ogrešević u 41. minuti i Tino Berša u 59. minuti utakmice.

Pioniri 2 su jučer u nedjelju 03. travnja u 15. kolu 1. ŽNL NSKŽ ugostili ŠN Ogulin i pobjedili rezultatom 3:2. Za pionire 2 pogotke su postizali Daniel Djema, Mislav Petrić i Matej Škrtić. Mlađi pioniri 2 svoj će susret protiv ŠN Ogulin odigrati naknadno.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Gabrijel Štefanac(od 59. minute Lovro Fanjak), Crisstiano matić(od 52. minute Ivano Karapandža), Antonio Bukovac(od 52. minute Ivan Tuškan), Matej Škrtić, David Vrbanić(od 56. minute Marko Car), Matija Vranić, Alan Antičić i Daniel Djema pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Jan Bjelivuk, Kian Grašić, Ivan Fumić, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Vito Milanković, Tino Berša, Luka Filipčić, Teo Blauhorn, Mauro Kosić, Arian Ogrešević, Karlo Zvonarić, Karlo Vodanović, Niko Brkljačić, Roko Marinković i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.

Za pionire 2 u ovoj utakmici nastupali su: Niko Karanović, Mihael Milčić, Ivan Tuškan, Luka Cvitešić, Marko Goršić, Lovro Fanjak, Marin Cindrić, Mislav Petrić, Mihael Magdić, Matej Škrtić, Daniel Djema, Zoran Basara, Romano Reić, Filip Bakić, David Šeketa i Adrian Medved pod vodstvom trenera Karla Borovca.