POBJEDE LIMAČA, PORAZ I REMI KARLIĆA

Limači 1 su u subotu 02. travnja u utakmici 15. kola 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Ogulinu kod momčadi ŠN Ogulin i slavili uvjerljivim rezultatom 7:1. Dva pogotka postigli su Lukas Lišnjić i Teo Kosovac, a po jedan Bruno Golubić, Filip Lang i autogol domaćina.

Limači 2 su u ponedjeljak 04. travnja u utakmici 15. kola 1. ŽNL NSKŽ ugostili NK Mostanje i slavili rezultatom 4:1. U strijelce su se po dva puta upisivali Leon Dakić i Ozren Glodić.

Limači 3 su zbog obilne kiše bili primorani odgoditi svoju utakmicu protiv NK Eugen Kvaternik koja će se odigrati naknadno.

Karlići 1 su u nedjelju 03. travnja u utakmici 14. kola 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Ilovačkoj šumi kod vodećeg NK Ilovac i ubilježili poraz rezultatom 3:0.

Karlići 2 su u nedjelju 03. travnja u utakmici 14. kola 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Slunju kod NK Slunj i remizirali rezultatom 2:2. Pogotke su postizali Teo Klobučar i Lenon Kukić.

Za limače 1 u ovoj utakmici nastupali su: Matko Škrtić, Teo Kosovac, Damjan Grgeljac, Ivano Vuković, Filip Lang, Andrej Čović, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Juraj Mađer, Lukas Lišnjić, Luka Mazarek, Matija Požgaj, Mata Fanjak, Ivan Rade, Marko Rodić, Ivan Ćavar i Max Klokočki pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za limače 2 u ovoj utakmici nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Niko čavlović, Leon Dakić, Karlo Perinac, Ivan Šantić, Vilim Pavlić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Tomislav Radić, Lovro Vojak, Noa Bunoza, Ozren Glodić, Matej Spudić i Vid Žgela pod vodstvom trenera Karla Johe.

Za karliće 1 u ovoj utakmici nastupali su: Martin Kosić, Patrik Dujmović, Nikola Mlinarević, Zvonko Bezjak, Jakov Jakić, Lovro Furjanić, Luka Raguž, Jan Križanić Bijelić, Lovro Jančić, Vito Katušić i Luka Maršić pod vodstvom trenera Nenada Đurića.

Za karliće 2 u ovoj utakmici nastupali su: Vid Lišnjić, Niko Kapiušin, Teo Klobučar, Matej Degač, Tin Lišnjić, Ivan Drvodelić, Ivan Đurić, darian Šemović,Lenon Kukić i Mateo Majstorović pod vodstvom trenera Karla Johe.