POBJEDA PIONIRA,PORAZ MLAĐIH PIONIRA PROTIV RAVNICA

Pioniri i mlađi pioniri su danas u srijedu 06. travnja u odgođenim utakmicama 20. kola 2. NL središte ugostili NK Ravnice. Pioniri su pobijedili rezultatom 2:0. Pogotke su postigli David Vrbanić u 33. minuti i Gabrijel Štefanac u 65. minuti utakmice. Mlađi pioniri su nakon vodstva 2:1 na kraju u posljednjim minutama poraženi rezultatom 3:2. Pogotke su postizali Fran Plevel u 37. minuti i Mateo Pečaver u 48. minuti.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car(od 69. minute Mihael Milčić), Ivan Jagunić, Leon Dražetić(od 48. minute Mateo Vukelja), Lovro Belavić, Jakov Ribar, Gabrijel Štefanac(od 69. minute Crisstiano Matić), Vilim Lovrinović(od 67. minute Marko Car), Matej Škrtić, David Vrbanić(od 67. minute Ivano Karapandža), Alan Antičić i Daniel Djema pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Jan Bjelivuk, Kian Grašić, Ivan Fumić, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Vito Milanković, Tino Berša, Luka Filipčić, Mauro Kosić, Arian Ogrešević, Karlo Zvonarić, Karlo Vodanović, Niko Brkljačić, Roko Marinković i Dorijan Podvorec pod vodstvom trenera Igora Geca.

Izjava Alan Antičić – pioniri