POBJEDA I PORAZ PIONIRA U SREDIŠTU, DVIJE POBJEDE U ŽUPANIJI

Pioniri i mlađi pioniri su u utakmicama 22. kola 2. NL središte u subotu 09. travnja ugostili HŠNK Moslavina i ostvarili polovičan uspjeh. Pioniri su pobijedili minimalnim rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Lovro Belavić u 15. minuti utakmice. Mlađi pioniri su uvjerljivo poraženi od vodeće momčadi lige rezultatom 4:0.

Pioniri 2 i mlađi pioniri 2 su danas u nedjelju 10. travnja u 16. kolu 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Svetom Petru kod NK Dobra i pobjedili u obje utakmice. Pioniri 2 su slavili rezultatom 4:1. Za pionire 2 pogotke su postizali Jan Latković u 24. minuti, Zoran Basara u 42. minuti, Luka Cvitešić u 46. minuti i Mislav Petrić u 69. minuti utakmice. Mlađi pioniri 2 su bili još uvjerljiviji i slavili rezultatom 7:1. U strijelce su se upisivali Dorijan Podvorec u 15. minuti, Duje Halar u 24. minuti, Noa Jarnević u 36. minuti, Niko Brkljačić u 41. minuti i Niko Simić u 55. minuti utakmice, dok su domaćini postigli i dva autogola.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Gabrijel Štefanac, Ivan Jagunić(od 44. minute Ivan Tuškan), Matej Škrtić, David Vrbanić(od 69. minute Ivano Karapandža), Vilim Lovrinović(od 44. minute Mateo Vukelja), Alan Antičić i Daniel Djema pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Mateo Pečaver, Vito Milanković, Tino Berša, Dorijan Podvorec, Antonio Potlaček, Mauro Kosić, Arian Ogrešević, Karlo Zvonarić, Karlo Vodanović, Niko Brkljačić, Roko Marinković i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.

Za pionire 2 u ovoj utakmici nastupali su: Niko Karanović, Ivan Tuškan, Luka Cvitešić, Marko Goršić, Lovro Fanjak, Marin Cindrić, Mislav Petrić, Mihael Magdić, Zoran Basara, Romano Reić, Filip Bakić, Mateo Vukelja, David Šeketa i Jan Latković pod vodstvom trenera Karla Borovca.

Za mlađe pionire 2 u ovoj utakmici nastupali su: Lukas Vucelić, Luka Hipš, Marino Sekulić, August Šantić, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Petar Bjelajac, Antonio Potlaček, Duje Halar, Niko Simić, Niko Brkljačić, Stjepan Plavetić, Jakov Lukinić, Filip Asoli Štanfar, Mihael Trgovčić, Ivor Ružić, Noa Jarnević i Fran Kuri pod vodstvom trenera Marijana Plevela.

Izjava Vito Milanković mlađi pioniri