POBJEDA JUNIORA, REMI KADETA I POBJEDA KADETA 2

Juniori i kadeti su danas u nedjelju 10. travnja u 22. kolu 1. NL središte ugostili momčadi NK Sesvete. Juniori su nakon par lošijih rezultata stigli do pobjede rezultatom 2:1, a pogtke za plavo bijele postigli su Gabrijel Stepinac u 40. minuti i Leon Draganjac 49. minuti utakmice. Kadeti su remizirali rezultatom 1:1. Pogodak je postigao Lovro Belavić u 72. minuti utakmice.

U subotu 09. travnja u utakmici 14. kola 1. ŽNL NSKŽ kadeti 2 su gostovali u Vojniću kod NK Vojnić 95 i upisali nova tri boda pobjedom rezultatom 5:0. Pogotke su postizali Emilio Piškur u 10. minuti i Noel Tutić u 12., 42., 48. i 60. minuti utakmice.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Mihael Šaflin, Leon Draganjac, Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Marko Kusanić, Mate Cindrić(od 55. minute Antonyo Stavljenić), Matej Radoš, Viktor Markuš, Gabrijel Stepinac i Patrik Dujmović(od 69. minute Josip Blažun) pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić, Mateo Spudić, Leo Matešić(od 41. minute Nino Dujan) Matej Magdić, Antun Protulipac, Roko Laskač, Gabrijel Štefanac, Antonio Bukovac, Anton Puškarić, Emilio Piškur(od 41. minute Lovro Belavić) i Patrik Julian Stipančić(od 62. minute Tino Lapov) pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za kadete 2 u ovoj utakmici nastupali su: Mihael Milčić, Tino Lapov, Ivano Lesić, David Luketić, Matej Ferderbar, Noel Tutić, Nino Dujan, Emilio Piškur, Matej Magdić, Antun Protulipac, Jan Latković, Ivan Kuri i Marko Delač Smrzlić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Izjava Lovro Belavić kadeti