LIMAČI 1 BOLJI OD LIMAČA 2, PORAZ I POBJEDA KARLIĆA

Limači 1 su jučer u nedjelju 10. travnja u utakmici 16. kola 1. ŽNL NSKŽ odigrali međusobnu utakmicu protiv limača 2 i pobijedili rezultatom 4:2. Pogotke za limače 1 postigli su Bruno Golubić dva gola, te po jedan Filip Lang i Matija Požgaj, dok su za limače 2 precizni bili Vid Žgela i Leon Dakić.

Karlići 1 su u petak 08. travnja u utakmici 15. kola 1. ŽNL NSKŽ ugostili u Ilovačkoj NK Ilovac 2 i pobijedili visokim rezultatom 15:1. Po tri pogotka na ovoj utakmici postigli su Jakov Jakić, Luka Raguž i Leon Pešić, dva pogotka postigao je Patrik Dujmović, a po jedan Lovro Furjanić, Zvonko Bezjak, Ivano Vuletić i Lovro Jančić.

Karlići 2 su u nedjelju 10. travnja u utakmici 15. kola 1. ŽNL NSKŽ ugostili NK Zrinski Ozalj i pobijedili rezultatom 3:1. Pogotke su postizali Tin Lišnjić dva puta i Lenon Kukić jednom.

Za limače 1 u ovoj utakmici nastupali su: Matko Škrtić, Teo Kosovac, Damjan Grgeljac, Ivano Vuković, Filip Lang, Andrej Čović, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Juraj Mađer, Lukas Lišnjić, Luka Mazarek, Matija Požgaj, Mata Fanjak, Ivan Rade, Marko Rodić, Ivan Ćavar i Max Klokočki pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za limače 2 u ovoj utakmici nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Niko čavlović, Leon Dakić, Karlo Perinac, Ivan Šantić, Vilim Pavlić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Tomislav Radić, Lovro Vojak, Noa Bunoza, Ozren Glodić, Matej Spudić i Vid Žgela pod vodstvom trenera Karla Johe.

Za karliće 1 u ovoj utakmici nastupali su: Martin Kosić, Patrik Dujmović, Nikola Mlinarević, Zvonko Bezjak, Jakov Jakić, Lovro Furjanić, Luka Raguž, Jan Križanić Bijelić, Lovro Jančić, Vito Katušić i Luka Maršić pod vodstvom trenera Nenada Đurića.

Za karliće 2 u ovoj utakmici nastupali su: Vid Lišnjić, Niko Kapušin, Teo Klobučar, Matej Degač, Tin Lišnjić, Ivan Drvodelić, Ivan Đurić, Darian Šemović i Lenon Kukić pod vodstvom trenera Karla Johe.

Izjava Ivan Đurić karlići 2