POBJEDE JUNIORA I PIONIRA, PORAZI KADETA I MLAĐIH PIONIRA U SREDIŠTU

Juniori i kadeti su danas u četvrtak 14. travnja u 23. kolu 1. NL središte gostovali u Zagrebu kod momčadi NK HAŠK. Juniori su stigli do druge pobjede u nizu rezultatom 3:2, a pogotke za plavo bijele postigli su Marko Kusanić u 30. minuti, Patrik Dujmović 39. minuti utakmice i Antonyo Stavljenić u 57. minuti utakmice. Kadeti su poraženi rezultatom 2:0.

Pioniri i mlađi pioniri su u utakmicama 23. kola 2. NL središte u četrvtak 14. travnja gostovali u Zagrebu u Gajnicama kod NK Ponikve i ostvarili polovičan uspjeh kao i u prošlom kolu. Pioniri su pobijedili rezultatom 2:0, a dvostruki strijelac bio je Noel Tutić. Mlađi pioniri su unatoč dvama pogocima Matea Pečavera poraženi rezultatom 3:2.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Mihael Šaflin(od 76. minute Josip Blažun), Leon Draganjac, Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Marko Kusanić, Matej Radoš(od 55. minute Antonyo Stavljenić), Gabrijel Stepinac, Viktor Markuš(od 52. minute Mate Cindrić), Ivan Miščin i Patrik Dujmović pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić, Mateo Spudić, Ivan Kusanić(od 72. minute Ivano Lesić) Matej Magdić, Antun Protulipac, Roko Laskač, Gabrijel Štefanac, Antonio Bukovac, Anton Puškarić(od 54. minute Matej Ferderbar), Andrija Štefanac i Patrik Julian Stipančić(od 65. minute Tino Lapov) pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car, Ivan Tuškan, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Crisstiano Matić(od 42. minute Mislav Petrić), Matej Škrtić, David Vrbanić, Matija Vranić, Leon Dražetić(od 65 . minute Marko Car), Alan Antičić i Daniel Djema pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Mateo Pečaver, Vito Milanković, Tino Berša, Dorijan Podvorec, Jan Bjelivuk, Teo Blauhorn, Mauro Kosić, Arian Ogrešević, Karlo Zvonarić, Karlo Vodanović, Niko Brkljačić, Roko Marinković i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.