POBJEDE LIMAČA 2 I 3 I KARLIĆA 2

Limači 2 su jučer u četvrtak 14. travnja u utakmici 17. kola 1. ŽNL NSKŽ ugostili momčad NK Ilovac i pobijedili rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Filip Stubljar.

Limači 3 su jučer u četvrtak 14. travnja u odgođenoj utakmici 14. kola 1. ŽNL NSKŽ ugostili momčad NK Eugen Kvaternik iz Rakovice i pobijedili uvjerljivim rezultatom 7:1. U strijelce su se upisivali Josip Plavetić tri puta, te po jednom Natanel Kovačić, Tomislav Bujević, Franko Janković i Toni Vuglešić.

Karlići 2 su jučer u četvrtak 14. travnja u utakmici 16. kola 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Dugoj Resi kod NK Duga Resa 1929 i pobijedili rezultatom 4:3. Pogotke su postizali Darian Šemović dva puta i po jednom Matej Degač i Teo Klobučar.

Za limače 2 u ovoj utakmici nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Niko čavlović, Leon Dakić, Karlo Perinac, Ivan Šantić, Vilim Pavlić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Tomislav Radić, Lovro Vojak, Noa Bunoza, Ozren Glodić, Matej Spudić i Vid Žgela pod vodstvom trenera Karla Johe.

Za limače 3 u ovoj utakmici nastupali su: Arian Mioković, Toni Vuglešić, Vito Pluščec, Ivan Cindrić, Josip Plavetić, Tomislav Bujević, Franko Janković, Ante Kozina, Natanael Kovačić, Ante Velić, Leon Šimunac, Leon Trgovčić, Luka Raguž i Hrvoje Vlašić pod vodstvom trenera Željka Stepića.

Za karliće 2 u ovoj utakmici nastupali su: Vid Lišnjić, Niko Kapušin, Teo Klobučar, Matej Degač, Tin Lišnjić, Ivan Drvodelić, Darian Šemović, Mateo Majstorović i Luka Živković pod vodstvom trenera Karla Johe.