REMI JUNIORA, POBJEDA KADETA, PROLAZ PIONIRA U FINALE ŽUPANIJSKOG KUPA

Juniori i kadeti su jučer u srijedu 20. travnja odigrali odgođene utakmice 18. kola 1. NL središte protiv NK Rudeš na domaćem terenu. Juniori su remizirali rezultatom 3:2, a jedini pogodak za plavo bijele postigao je Antonyo Stavljenić u 41. minuti utakmice. Kadeti su odigrali jednu od svojih najboljih utakmica ove sezone i pobijedili rezultatom 3:1. Dva puta je mrežu gostiju tresao Gabrijel Štefanac u 15. i 60. minuti i jednom Noel Tutić u 74. minuti utakmice.

Pioniri su jučer u srijedu 20. travnja odigrali u Draganiću utakmicu polufinala kupa NSKŽ protiv istoimenog domaćina i slavili uvjerljivim rezultatom 7:0. Tri pogotka postigao je Matej Škrtić, dva Marko Car i po jedan Ivan Kuri i Ivan Jagunić.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Ivan Kusanić, Josip Blažun, Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Matej Radoš, Antonyo Stavljenić(od 73. minute Dino Dujam), Gabrijel Stepinac, Viktor Markuš, Ivan Miščin i Patrik Dujmović pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić(od 78. minute Matija Car), Mateo Spudić, Matej Magdić, Antun Protulipac, Roko Laskač(od 78. minute Ivano Lesić), Gabrijel Štefanac(od 61. minute Emil Šeketa), Antonio Bukovac, Vilim Lovrinović(od 78. minute Tino Lapov), Nino Dujan(od 65. minute Noel Tutić), Andrija Štefanac i Patrik Julian Stipančić(od 65. minute Emilio Piškur) pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Mihael Milčić, Ivan Jagunić, Ivan Kuri, Daniel Djema, Matija Vranić, Crisstiano Matić, David Vrbanić, Marko Car. Matej Škrtić, Lovro Belavić(od 35. minute Alan Antičić) i Jakov Ribar(od 35. minute Jan Latković) pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Izjava Gabrijel Štefanac kadeti