POBJEDE PIONIRA I MLAĐIH PIONIRA U SREDIŠTU

Pioniri i mlađi pioniri su u utakmicama 24. kola 2. NL središte danas u petak 22. travnja ugostili momčadi NK Mladost Buzin i pobijedili u obje utakmice. Pioniri su pobijedili rezultatom 3:0, a pogotke su postizali Matej Škrtić u 1. minuti, Leon Dražetić u 43. minuti i Noel Tutić u 63. minuti utakmice. Mlađi pioniri su u uzbudljivoj utakmici dvama pogocima pred kraj susreta slavili rezultatom 3:1. Dvostruki strijelac bio je Mateo Pečaver u 14. i 58. minuti a točku na i postavio je Karlo Vodanović u posljednjoj 60. minuti utakmice.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car, Ivan Jagunić(od 47. minute Mislav Petrić), Lovro Belavić, Noel Tutić(od 65. minute Jan Latković), Matej Škrtić(od 65. minute Ivan Kuri), David Vrbanić, Matija Vranić(od 23. minute Crisstiano Matić), Leon Dražetić, Alan Antičić, Emilio Piškur(od 47. minute Ivan Tuškan) i Daniel Djema pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Mateo Pečaver, Vito Milanković, Tino Berša, Dorijan Podvorec, Fran Plevel, Antonio Potlaček, Jan Bjelivuk, Mauro Kosić, Arian Ogrešević, Karlo Zvonarić, Karlo Vodanović, Niko Brkljačić, Roko Marinković i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.