MINIMALNE POBJEDE JUNIORA I KADETA U SREDIŠTU, UVJERLJIVI KADETI 2

Juniori i kadeti su jučer u nedjelju 24. travnja u 24. kolu 1. NL središte ugostili momčadi NK Trnje. Juniori su u derbi utakmici slavili minimalnim rezultatom 1:0, a pogodak za plavo bijele postiga su Gabrijel Stepinac u 62. minuti utakmice. Kadeti su pobijedili identičnim rezultatom kao i juniori 1:0. Pogodak je postigao Roko Laskač u 69. minuti utakmice iz kaznenog udarca.

U subotu 23. travnja u utakmici 16. kola 1. ŽNL NSKŽ kadeti 2 su gostovali u Kamanju kod NK Vrlovka i upisali nova tri boda pobjedom rezultatom 9:1. Pet pogodaka postigao je Noel Tutić, tri Vilim Lovrinović i jednog Ivan Kuri.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Mihael Šaflin, Leon Draganjac(od 60. minute Josip Blažun), Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Marko Kusanić, Antonyo Stavljenić(od 59. minute Patrik Dujmović), Matej Radoš, Viktor Markuš, Gabrijel Stepinac i Ivan Miščin pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić, Mateo Spudić, Ivan Kusanić, Nino Dujan(od 60. minute Noel Tutić), Antun Protulipac, Roko Laskač, Gabrijel Štefanac, Andrija Štefanac, Antonio Bukovac, Vilim Lovrinović(od 50. minute Anton Puškarić) i Patrik Julian Stipančić(od 78. minute Matej Ferderbar) pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za kadete 2 u ovoj utakmici nastupali su: Mihael Milčić, David Luketić, Matej Ferderbar, Noel Tutić, Nino Dujan, Matej Magdić, Gabrijel Štefanac, Vilim Lovrinović, Antonio Bukovac, Emil Šeketa, Ivan Kuri i Marko Delač Smrzlić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Izjava Nino Dujan kadeti