POBJEDE LIMAČA, PORAZ MLAĐIH PIONIRA 2

Mlađi pioniri 2 su jučer u nedjelju 24. travnja u utakmici 18. kola 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Dugoj Resi kod NK Duga Resa i upisali minimalni poraz rezultatom 1:0.

Limači 1 su proteklog vikenda u utakmici 18. kola 1. ŽNL NSKŽ ugostili NK Mostanje i slavili s visokim rezultatom 12:1. Šest pogodaka postigao je Andrej Čović, pet Bruno Golubić i po jedan Jeronim Hajsan i Lukas Lišnjić.

Limači 2 su proteklog vikenda u utakmici 18. kola 1. ŽNL NSKŽ gostovali kod NK Korana i slavili rezultatom 2:1. Dvostruki strijelac za plavo bijele bio je Vilim Pavlić.

Za mlađe pionire 2 u ovoj utakmici nastupali su: Lukas Vucelić, Luka Hipš, Grgur Vesić, August Šantić, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Petar Bjelajac, Antonio Potlaček, Duje Halar, Niko Simić, Niko Brkljačić, Stjepan Plavetić, Filip Asoli Štanfar, Ivor Ružić, Filip Šebrek, Noa Jarnević, Fran Kuri i Fran Plevel pod vodstvom trenera Marijana Plevela.

Za limače 1 u ovoj utakmici nastupali su: Matko Škrtić, Teo Kosovac, Damjan Grgeljac, Ivano Vuković, Filip Lang, Andrej Čović, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Juraj Mađer, Lukas Lišnjić, Luka Mazarek, Matija Požgaj, Mata Fanjak, Ivan Rade, Marko Rodić, Ivan Ćavar i Max Klokočki pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za limače 2 u ovoj utakmici nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Niko čavlović, Leon Dakić, Karlo Perinac, Ivan Šantić, Vilim Pavlić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Tomislav Radić, Lovro Vojak, Noa Bunoza, Ozren Glodić, Matej Spudić i Vid Žgela pod vodstvom trenera Karla Johe.