PROLAZ JUNIORA U POLUFINALE ŽUPANIJSKOG KUPA, POBJEDE KARLIĆA, PORAZ LIMAČA 3

Juniori su jučer u četvrtak 28. travnja u utakmici četvrtfinala kupa NSKŽ gostovali u Gornjem Mekušju kod NK Vatrogasac i plasirali se u polufinale uvjerljivom pobjedom rezultatom 5:1. Pogotke za plavo bijele postizali su Antonyo Stavljenić, Gabrijel Stepinac, Marko Kusanić, Leon Draganjac i Viktor Markuš.

Limači 3 su u srijedu 27. travnja u utakmici 18. kola 2. ŽNL NSKŽ kao domaćini igrali ipak kao gosti u Ilovačkojh šumi i upisali poraz od NK Ilovac 2 rezultatom 3:0.

Karlići su jučer u četvrtak 28. travnja u utakmici 18. kola 1. ŽNL NSKŽ ugostili na svom travnjaku ŠN Ogulin i pobijedili visokim rezultatom 9:0. Po dva pogotka postizali su Luka Raguž, Jakov Jakić, Lovro Furjanić i Leon Pešić, dok je jednom mrežu tresao Vito Katušić.

Karlići 2 su jučer u četvrtak 28. travnja u utakmici 18. kola 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Ilovačkoj šumi kod NK Ilovac 2 i pobijedili rezultatom 5:0. Pogotke su postizali Matej Degač dva puta i po jednom Tin Lišnjić, Ivan Đurić i Teo Klobučar.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Josip Blažun, Alessandro Matić, Rafael Stepinac, Marko Kusanić, Ivan Miščin, Gabrijel Stepinac, Patrik Dujmović, Viktor Markuš, Antonyo Stavljenić, Leon Draganjac, Nino Andrić, Andrija Štefanac, Mateo Spudić i Patrik Julian Stuipančić pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za limače 3 u ovoj utakmici nastupali su: Arian Mioković, Toni Vuglešić, Vito Pluščec, Ivan Cindrić, Josip Plavetić, Tomislav Bujević, Franko Janković, Natanael Kovačić, Ante Velić, Leon Šimunac, Leon Trgovčić, Luka Raguž, Fran Radočaj, Jan Vučetić, Ante Kozina i Hrvoje Vlašić pod vodstvom trenera Željka Stepića.

Za karliće u ovoj utakmici nastupali su: Martin Kosić, Patrik Dujmović, Zvonko Bezjak, Jakov Jakić, Vito Katušić, Lovro Furjanić, Luka Raguž, Jan Križanić Bijelić, Leon Pešić, Lovro Jančić, Nikola Mlinarević i Luka Maršić pod vodstvom trenera Nenada Đurića.

Za karliće 2 u ovoj utakmici nastupali su: Vid Lišnjić, Niko Kapušin, Teo Klobučar, Matej Degač, Tin Lišnjić, Ivan Drvodelić, Darian Šemović, Mateo Majstorović, Lenon Kukić, Leon Bartolac, Karlo Plivelić i Luka Živković pod vodstvom trenera Karla Johe.