POBJEDA KADETA 2, POBJEDA I PORAZ PIONIRA U SREDIŠTU

Kadeti 2 su u utakmici 17. kola 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Rečici kod NK Mladost rečica i pobijedili uvjerljivim rezultatom 6:0. Dvostruki strijelac bio je Matej Magdić, a po jednom su mrežu tresli Vilim Lovrinović, Noel Tutić, Matej Ferderbar i Fran Vukelja.

Pioniri i mlađi pioniri su u utakmicama 25. kola 2. NL središte proteklog vikenda gostovali u Donjoj Bistri kod momčadi NK Bistra i ostvarili polovičan uspjeh. Pioniri su pobijedili uvjerljivim rezultatom 5:0, a pogotke su postizali David Vrbanić u 12. i 39. minuti, Alan Antičić u 21. minuti, Antonio Bukovac u 60. minuti i Gabrijel Štefanac u 70. minuti utakmice. Mlađi pioniri su poraženi rezultatom 2:0.

Za kadete 2 u ovoj utakmici nastupali su: Mihael Milčić, Marko Delač Smrzlić, matej Ferderbar, Matej Magdić, Roko Laskač, Tino Lapov, Fran Vukelja, Noel Tutić, Nino Dujan, Vilim Lovrinović, Ivan Kuri i Jan Latković pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car, Ivan Tuškan (od 51. minute Ivan Jagunić), Lovro Belavić, Jakov Ribar, David Vrbanić, Matija Vranić, Leon Dražetić(od 45. minute Marko Car), Alan Antičić, Gabrijel Štefanac, Antonio Bukovac i Daniel Djema(od 51. minute Crisstiano Matić) pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Duje Halar, Vito Milanković, Dorijan Podvorec, Fran Plevel, Antonio Potlaček, Jan Bjelivuk, Mauro Kosić, Arian Ogrešević, Karlo Vodanović, Niko Brkljačić, Roko Marinković i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.