SENIORI UVJERLJIVI PROTIV MLADOSTI

Seniori su jučer u subotu 07. svibnja u utakmici 30. kola 3. HNL središte na stadionu Branko Čavlović – Čavlek ugostili NK Mladost Petrinju i slavili visokim rezultatom 7:0. Čak četriri pogodaka za plavo bijele postigao je Ivan Matyazh, a mrežu su još po jednom tresli Luka Mandura, Igor Medynskyy i kapetan Daniel Marinić.

U ovoj utakmici nastupali su: Mario Gudelj, Ivor Ribar(od 56. minute Ivan Miščin), Ivan Ptiček, Vito Vratarić, Daniel Marinić(od 56. minute Mateo Pribanić), Carlos Olmo Carvajal(od 34. minute Gabrijel Stepinac), Ivan Matyazh, Tin Zavalić, Luka Čakarić(od 46. minute Luka Mandura), Antonio Siljan(od 65. minute Antonio Kćira) i Igor Medynskyy. Momčad je vodio trener Igor Pamić.