KADETIMA BOD NA MAKSIMIRU PROTIV DINAMA, JUNIORI PORAŽENI

Juniori i kadeti su jučer u srijedu 11. svibnja odigrali odgođene utakmice 25. kola 1. NL središte u Maksimiru kod momčadi GNK Dinamo. Juniori su poraženi rezultatom 4:1, a jedini pogodak za plavo bijele postigao je Mihael Šaflin. Kadeti su poveli već u drugoj minuti pogotkom Matea Spudića da biu gosti sredinom prvog dijela izjednačili, a to je bio i konačan rezultat 1:1.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac(od 83. minute Karlo Pudina), Mihael Šaflin, Josip Blažun, Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Marko Kusanić, Gabrijel Stepinac, Antonyo Stavljenić(od 64. minute Patrik Julian Stipančić), Viktor Markuš, Andrija Štefanac(od 46. minute Andro Miličević) i Ivan Miščin(od 83. minute Fran Vukelja) pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić, Mateo Spudić, Noel Tutić(od 50. minute Matej Škrtić), Vilim Lovrinović(od 54. minute Lovro Belavić), Roko Laskač, David Vrbanić, Matej Magdić, Gabrijel Štefanac, Antonio Bukovac, Anton Puškarić(od 80. minute Ivano Lesić) i Anton Protulipac pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.