LIMAČI I MATEMATIČKI OSIGURALI NASLOV, LIMAČI 2 UVJERLJIVI, POBJEDE PIONIRA 2, PORAZI LIMAČA 3 I KARLIĆA 1

Pioniri 2 su proteklog vikenda odigrali dvije utakmice. U utakmici 2. kola lige za prvaka 1. ŽNL NSKŽ plavo bijeli su ugostili ŠN Ogulin i remizirali rezultatom 2:2, a u strijelce su se upisivali David Šeketa i Filip Bakić. U utakmici 3. kola lige za prvaka pioniri 2 su gostovali u Ilovačkoj šumi i slavili s uvjerljivih 5:0. Tri pogotka postigao je Mateo Pečaver i dva pogotka Mislav Petrić.

Limači 1 su i matematički osigurali naslov prvaka remizirajući u utakmici 3. kola lige za prvaka 1. ŽNL NSKŽ u Ilovačkoj šumi protiv NK Ilovac rezultatom 2:2. Pogotke su postizali Andrej Čović i Bruno Golubić.

Limači 2 su u utakmici 3. kola lige za prvaka 1. ŽNL NSKŽ ugostili ŠN Ogulin i pobijedili rezultatom 5:0. Dvostruki strijelac bio je Maro Živčić, a po jednom su mrežu tresli Vilim Pavlić, Matej Spudić i Karlo Perinac.

Limači 3 su u utakmici 20. kola 2. ŽNL NSKŽ gostovali u Ogulinu kod vodećeg ŠN Ogulin 2 i upisali poraz rezultatom 5:1. Jedini pogodak za plavo bijele postigao je Toni Vuglešić.

Karlići 1 su proteklog vikenda gostovali u 3. kolu lige za prvaka 1. ŽNL NSKŽ u Ilovačkoj šumi kod vodećeg NK Ilovac i upisali poraz rezultatom 4:0. Karlići 2 će svoju utakmicu 3. kola lige za prvaka odigrati ovoga tjedna.

Za pionire 2 u ovoj utakmici nastupali su: Niko Karanović, Ivan Tuškan, Luka Cvitešić, Marko Goršić, Lovro Fanjak, Marin Cindrić, Mislav Petrić, Mihael Magdić, Zoran Basara, Romano Reić, Filip Bakić, Mateo Vukelja, David Šeketa i Jan Latković pod vodstvom trenera Karla Borovca.

Za limače 1 u ovoj utakmici nastupali su: Matko Škrtić, Teo Kosovac, Damjan Grgeljac, Ivano Vuković, Filip Lang, Andrej Čović, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Juraj Mađer, Lukas Lišnjić, Luka Mazarek, Matija Požgaj, Mata Fanjak, Ivan Rade, Marko Rodić, Ivan Ćavar i Max Klokočki pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za limače 2 u ovoj utakmici nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Niko čavlović, Leon Dakić, Karlo Perinac, Ivan Šantić, Vilim Pavlić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Tomislav Radić, Lovro Vojak, Noa Bunoza, Ozren Glodić, Matej Spudić i Vid Žgela pod vodstvom trenera Karla Johe.

Za limače 3 u ovoj utakmici nastupali su: Arian Mioković, Toni Vuglešić, Vito Pluščec, Ivan Cindrić, Josip Plavetić, Tomislav Bujević, Franko Janković, Natanael Kovačić, Ante Velić, Leon Šimunac, Leon Trgovčić, Luka Raguž, Fran Radočaj, Jan Vučetić, Ante Kozina i Hrvoje Vlašić pod vodstvom trenera Željka Stepića.

Za karliće u ovoj utakmici nastupali su: Martin Kosić, Patrik Dujmović, Zvonko Bezjak, Jakov Jakić, Vito Katušić, Lovro Furjanić, Luka Raguž, Jan Križanić Bijelić, Leon Pešić, Lovro Jančić, Nikola Mlinarević i Luka Maršić pod vodstvom trenera Nenada Đurića.