POBJEDE JUNIORA,PIONIRA I MLAĐIH PIONIRA, PORAZ KADETA U SREDIŠTU

Juniori i kadeti su proteklog vikenda u utakmicama 27. kola 1. NL središte gostovali u Lučkom kod momčadi NK Lučko. Juniori su u odličnoj utakmici slavili rezultatom 4:1. Dvostruki strijelac bio je Andro Miličević, a po jednom su mrežu tresli Patrik Dujmović i Antonyo Stavljenić. Kadeti su poraženi rezultatom 2:0.

Pioniri i mlađi pioniri su proteklog vikenda u utakmicama 27. kola 1. NL središte ugostili momčadi NK Naftaš Ivanić iz Ivanić grada. Pioniri su upisali nova tri boda minimalnom pobjedom rezultatom 1:0. Mlađi pioniri su slavili rezultatom 3:2. Pogotke su postizali Ivan Fumić, Mateo Pečaver i Duje Halar.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Mihael Šaflin, Leon Draganjac(od 60. minute Josip Blažun), Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Marko Kusanić, Gabrijel Stepinac, Antonyo Stavljenić, Matej Radoš(od 67. minute Patrik Dujmović), Viktor Markuš(od 67. minute Andrija Štefanac) i Ivan Miščin pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić(od 41. minute Matija Car), Mateo Spudić, Ivan Kusanić(od 63. minute Noel Tutić), Nino Dujan(od 41. minute Vilim Lovrinović), Roko Laskač, Lovro Belavić,(od 56. minute David Vrbanić) Matej Magdić, Gabrijel Štefanac, Antonio Bukovac, Anton Puškarić i Patrik Julian Stipančić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car(od 48. minute Mihael Milčić), Ivan Jagunić (od 51. minute Ivan Tuškan), Lovro Belavić, Jakov Ribar, David Vrbanić(od 58. minute Crisstiano Matić), Matija Vranić, Leon Dražetić(od 31. minute Marko Car), Alan Antičić, Noel Tutić(od 48. minute Mislav Petrić), Matej Škrtić i Daniel Djema pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Duje Halar, Vito Milanković, Dorijan Podvorec, Fran Plevel, Antonio Potlaček, Jan Bjelivuk, Mauro Kosić, Arian Ogrešević, Karlo Vodanović, Niko Brkljačić, Roko Marinković, Vito Milanković, Tino Berša i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.

Izjava Ivan Fumić mlađi pionir