SVE ČETIRI POBJEDE U SREDIŠTU

Juniori i kadeti su proteklog vikenda u utakmicama 28. kola 1. NL središte ugostili momčadi NK Prečko. Juniori su u bitnoj utakmici slavili rezultatom 2:0. Mrežu gostiju tresli su Leon Draganjac i autogol gostiju. Kadeti su slavili rezultatom 4:2. Dvostruki strijelac bio je Noel Tutić, a po jednom su mrežu tresli Matej Magdić i Patrik Julian Stipančić.

Pioniri i mlađi pioniri su proteklog vikenda u utakmicama 28. kola 1. NL središte ugostili momčadi NK Maksimir. Pioniri su upisali nova tri boda minimalnom pobjedom rezultatom 1:0. Pogodak je postigao Matija Vranić. Mlađi pioniri su također slavili minimalnim rezultatom 1:0 autogolom gostiju.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Mihael Šaflin, Leon Draganjac(od 60. minute Josip Blažun), Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Marko Kusanić, Gabrijel Stepinac, Antonyo Stavljenić, Matej Radoš(od 67. minute Patrik Dujmović), Viktor Markuš(od 67. minute Andrija Štefanac) i Ivan Miščin pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić(od 41. minute Matija Car), Mateo Spudić, Ivan Kusanić(od 63. minute Noel Tutić), Nino Dujan(od 41. minute Vilim Lovrinović), Roko Laskač, Lovro Belavić,(od 56. minute David Vrbanić) Matej Magdić, Gabrijel Štefanac, Antonio Bukovac, Anton Puškarić i Patrik Julian Stipančić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car(od 48. minute Mihael Milčić), Ivan Jagunić (od 51. minute Ivan Tuškan), Lovro Belavić, Jakov Ribar, David Vrbanić(od 58. minute Crisstiano Matić), Matija Vranić, Leon Dražetić(od 31. minute Marko Car), Alan Antičić, Noel Tutić(od 48. minute Mislav Petrić), Matej Škrtić i Daniel Djema pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Duje Halar, Vito Milanković, Dorijan Podvorec, Fran Plevel, Antonio Potlaček, Jan Bjelivuk, Mauro Kosić, Arian Ogrešević, Karlo Vodanović, Niko Brkljačić, Roko Marinković, Vito Milanković, Tino Berša i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.