POBJEDE JUNIORA, PIONIRA I MLAĐIH PIONIRA, PORAZ KADETA U SREDIŠTU

Juniori i kadeti su proteklog vikenda u utakmicama 29. kola 1. NL središte gostovali u Zaprešiću kod momčadi NK Inter Zaprešić. Juniori su u bitnoj utakmici slavili rezultatom 2:0. Mrežu gostiju tresli su Marko Kusanić i Andro Miličević. Kadeti su poraženi rezultatom 3:1, a strijelac jedinog pogotka plavo bijelih bio je Noel Tutić s bijele točke.

Pioniri i mlađi pioniri su proteklog vikenda u utakmicama 29. kola 1. NL središte ugostili momčadi NK Mladost Petrinja i slavili u obje utakmice. Pioniri su ovom pobjedom rezultatom 5:0 i matematički osigurali naslov prvaka 2. NL središte. Pogtke su postizali David Vrbanić dva puta i po jednom Mislav Pterić, Lovro Fanjak i Marin Cindrić. Mlađi pioniri su pobijedili rezultatom 3:0 uz dva pogotka Matea Pečavera i jednog Duje Halara.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Mihael Šaflin, Leon Draganjac(od 60. minute Josip Blažun), Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Marko Kusanić, Gabrijel Stepinac, Antonyo Stavljenić, Matej Radoš(od 67. minute Patrik Dujmović), Viktor Markuš(od 67. minute Andrija Štefanac) i Ivan Miščin pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić(od 41. minute Matija Car), Mateo Spudić, Ivan Kusanić(od 63. minute Noel Tutić), Nino Dujan(od 41. minute Vilim Lovrinović), Roko Laskač, Lovro Belavić,(od 56. minute David Vrbanić) Matej Magdić, Gabrijel Štefanac, Antonio Bukovac, Anton Puškarić i Patrik Julian Stipančić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car(od 48. minute Mihael Milčić), Ivan Jagunić (od 51. minute Ivan Tuškan), Lovro Belavić, Jakov Ribar, David Vrbanić(od 58. minute Crisstiano Matić), Matija Vranić, Leon Dražetić(od 31. minute Marko Car), Alan Antičić, Noel Tutić(od 48. minute Mislav Petrić), Matej Škrtić i Daniel Djema pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Duje Halar, Vito Milanković, Dorijan Podvorec, Fran Plevel, Antonio Potlaček, Jan Bjelivuk, Mauro Kosić, Arian Ogrešević, Karlo Vodanović, Niko Brkljačić, Roko Marinković, Vito Milanković, Tino Berša i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.