POBJEDE KADETA 2 I LIMAČA 1, PORAZI LIMAČA 2 I 3

Kadeti 2 su proteklog vikenda odigrali utakmicu posljednjeg 21. kola 1.ŽNL NSKŽ na domaćem terenu protiv NK Vojnić 95 i slavili s uvjerljivih 7:0. Četiri pogotka postigao je Noel Tutić, dva Vilim Lovrinović i jedan Tino Lapov.

Limači 1 i limači 2 odigrali su posljednje utakmice 5. kola lige za prvaka 1. ŽNL NSKŽ u kojoj su limači 1 na gostovanju u Ogulinu slavili protiv ŠN Ogulin rezultatom 8:2. Tri pogotka postigao je Lukas Lišnjić, Bruno Golubić dva i po jedan Teo Kosovac, Jakov Šlat i Andrej Čović. Limači 2 su na domaćem travnjaku poraženi od NK Duga Resa 1929 rezultatom 2:1. Pogodak je postigao Maro Živčić.

Limači 3 su u odgođenoj utakmici 17. kola 2. ŽNL NSKŽ gostovali kod NK Barilović i upisali poraz rezultatom 3:0.

Za kadete 2 u ovoj utakmici nastupali su: Mihael Milčić, Marko Delač Smrzlić, matej Ferderbar, Matej Magdić, Roko Laskač, Tino Lapov, Fran Vukelja, Noel Tutić, Nino Dujan, Vilim Lovrinović, Ivan Kuri i Jan Latković pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za limače 1 u ovoj utakmici nastupali su: Matko Škrtić, Teo Kosovac, Damjan Grgeljac, Ivano Vuković, Filip Lang, Andrej Čović, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Juraj Mađer, Lukas Lišnjić, Luka Mazarek, Matija Požgaj, Mata Fanjak, Ivan Rade, Marko Rodić, Ivan Ćavar i Max Klokočki pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za limače 2 u ovoj utakmici nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Niko čavlović, Leon Dakić, Karlo Perinac, Ivan Šantić, Vilim Pavlić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Tomislav Radić, Lovro Vojak, Noa Bunoza, Ozren Glodić, Matej Spudić i Vid Žgela pod vodstvom trenera Karla Johe.

Za limače 3 u ovoj utakmici nastupali su: Arian Mioković, Toni Vuglešić, Vito Pluščec, Ivan Cindrić, Josip Plavetić, Tomislav Bujević, Franko Janković, Natanael Kovačić, Ante Velić, Leon Šimunac, Leon Trgovčić, Luka Raguž, Fran Radočaj, Jan Vučetić, Ante Kozina i Hrvoje Vlašić pod vodstvom trenera Željka Stepića.