ZAVRŠENE LIGE SREDIŠTA

Juniori su proteklog vikenda u utakmici posljednjeg 30. kola 1. NL središte ugostili momčad NK Kustošija. Juniori su u bitnoj utakmici slavili minimalnim rezultatom 1:0 pogotkom Ivora Ribara, ali su junior nažalost ostali “kratki” za 2 boda za kvalifikacije za 1. HNL.

Pioniri i mlađi pioniri su proteklog vikenda u utakmicama posljednjeg 30. kola 2. NL središte gostovali u Velikoj Gorici kod momčadi NK Kurilovec. Pioniri su se novom pobjedom rezultatom 3:0 oprostili od ove lige i idu u 1. NL središte kao prvaci u ovoj sezoni 2. NL središte. Dva pogotka postigao je Gabrijel Štefanac i jedan Leon Dražetić. Mlađi pioniri su na kraju sezone upisali uvjerljiv poraz rezultatom 6:0.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Borna Crkvenac, Mihael Šaflin, Leon Draganjac(od 60. minute Josip Blažun), Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Marko Kusanić, Gabrijel Stepinac, Antonyo Stavljenić, Ivor Ribar(od 67. minute Patrik Dujmović), Viktor Markuš(od 67. minute Andrija Štefanac) i Ivan Miščin pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Matija Car(od 48. minute Mihael Milčić), Ivan Jagunić (od 51. minute Ivan Tuškan), Lovro Belavić, Jakov Ribar, David Vrbanić(od 58. minute Crisstiano Matić), Matija Vranić, Leon Dražetić(od 31. minute Marko Car), Alan Antičić, Noel Tutić(od 48. minute Mislav Petrić), Matej Škrtić i Daniel Djema pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Duje Halar, Vito Milanković, Dorijan Podvorec, Fran Plevel, Antonio Potlaček, Jan Bjelivuk, Mauro Kosić, Arian Ogrešević, Karlo Vodanović, Niko Brkljačić, Roko Marinković, Vito Milanković, Tino Berša i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.