PLAVO BIJELI POBJEDNICI ŽUPANIJSKOG KUPA

Jučer u srijedu 8. lipnja na stadionu Branko Čavlović – Čavlek održan je Dan nogometa NSKŽ. Dan je započeo utakmicom mlađih pionira našeg kluba i selekcije županije u kojoj su plavo bijeli slavili rezultatom 2:0 golovima Noe Jarnevića i Mihaela Trgovčića. Nakon utakmice počela je dodjela nagrada za najbolje u ovoj sezoni. Veterani su primili pehar za prvaka 1. ŽNL NSKŽ, a kapetan Matija Štefančić je i najbolji strijelac lige. Pehar za prvaka 1. ŽNL NSKŽ primili su još i kadeti 2 i limači 1. Najbolji strijelac lige limača je naš Bruno Golubić. Svoj pehar za prvaka 2. NL središte dobili su i pioniri. Šlag na tortu bila je utakmica finala županijskog kupa u kojoj su plavo bijeli slavili protiv NK Vatrogasac rezultatom 6:2. U strijelce su se upisivali Zvonko Pamić, Ivan Matyazh, Roko Prpić, Daniel Marinić, Antonio Siljan i Igor Medynskyy. Dan je završen svečanom dodjelom medalja i pehara sudionicima finala.

U ovoj utakmici finala kupa nastupali su: Luka Bogović, Roko Prpić, Borna Pausić, Vladimir Oršolić, Ivor Ribar, Daniel Marinić, Zvonko Pamić, Antonio Siljan, Luka Čakarić, Ivan Matayzh i Igor Medynskyy. Priliku su u nastavku još dobili Nino Andrić, Antonio Kćira, Gabrijel Stepinac, Ivan Miščin, Vito Vratarić i Mateo Pribanić. Momčad je vodio trener Igor Pamić.