2. NL SREDIŠTE JUNIORI 2020/21

Tablica i raspored selekcije JUNIORI

Tablica 2. NL Središte juniori 2020/2021

jun tab

Posljednja utakmica 24. kolo 2. NL Središte

jun zapis

Raspored 2. NL Središte juniori 2020/2021

Kolo 1
23.08.2020. 12:00  HNK Segesta – NK Vrapče 3:0
23.08.2020. 12:00  NK Kurilovec – NK Samobor 1:0
02.09.2020. 12:00  HNK Gorica – NK Ravnice 6:2
02.09.2020. 19:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Brezovica 2:2
03.09.2020. 17:00  NK Mladost – Buzin – NK Maksimir 3:1
03.09.2020. 19:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Vinogradar 1:0
03.11.2020. 12:00  NK Karlovac 1919 – NK Vrbovec 2:0


Kolo 2
29.08.2020. 12:00  NK Vrapče – NK Mladost – Buzin 2:2
29.08.2020. 17:30  NK Vinogradar – NK Dugo Selo 3:3
29.08.2020. 17:30  NK Maksimir – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:1
30.08.2020. 12:00  HNK Gorica – NK Karlovac 1919 5:1
30.08.2020. 17:30  NK Ravnice – NK Samobor 11:1
30.08.2020. 17:30  NK Brezovica – HNK Segesta 1:2
NK Vrbovec – NK Sesvetski Kraljevec ZAKAZANA


Kolo 3
05.09.2020. 12:00  NK Mladost – Buzin – NK Brezovica 2:2
05.09.2020. 17:15  NK Sesvetski Kraljevec – HNK Gorica 0:2
06.09.2020. 12:00  NK Karlovac 1919 – NK Ravnice 1:0
06.09.2020. 12:00  NK Kurilovec – NK Vinogradar 0:0
06.09.2020. 17:15  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Vrapče 2:0
06.09.2020. 17:15  NK Dugo Selo – NK Maksimir 2:3
10.09.2020. 19:00  HNK Segesta – NK Vrbovec 3:2


Kolo 4
12.09.2020. 16:30  NK Vinogradar – NK Samobor 4:0
13.09.2020. 12:00  NK Vrapče – NK Dugo Selo 1:4
13.09.2020. 12:00  NK Vrbovec – NK Mladost – Buzin 4:1
13.09.2020. 12:00  HNK Gorica – HNK Segesta 3:0
13.09.2020. 12:00  NK Karlovac 1919 – NK Sesvetski Kraljevec 5:1
13.09.2020. 16:30  NK Maksimir – NK Kurilovec 1:2
13.09.2020. 16:30  NK Brezovica – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:0


Kolo 5
19.09.2020. 12:00  NK Mladost – Buzin – HNK Gorica 2:4
19.09.2020. 16:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Ravnice 1:1
20.09.2020. 12:00  HNK Segesta – NK Karlovac 1919 1:3
20.09.2020. 12:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Vrbovec 4:0
20.09.2020. 12:00  NK Dugo Selo – NK Brezovica 0:1
20.09.2020. 12:00  NK Kurilovec – NK Vrapče 3:1
20.09.2020. 12:00  NK Samobor – NK Maksimir 2:4


Kolo 6
27.09.2020. 12:00  NK Vrapče – NK Samobor 1:1
27.09.2020. 12:00  NK Vrbovec – NK Dugo Selo 1:3
27.09.2020. 12:00  NK Karlovac 1919 – NK Mladost – Buzin 4:1

27.09.2020. 16:00 NK Ravnice – NK Vinogradar 5:0
27.09.2020. 16:00  NK Brezovica – NK Kurilovec 1:3
27.09.2020. 16:00  HNK Gorica – ŠNM NK Naftaš Ivanić 2:1
21.10.2020. 18:30  NK Sesvetski Kraljevec – HNK Segesta 4:3


Kolo 7
03.10.2020. 12:00  NK Mladost – Buzin – NK Sesvetski Kraljevec 1:2
04.10.2020. 12:00  HNK Segesta – NK Ravnice 4:1
04.10.2020. 12:00  NK Dugo Selo – HNK Gorica 2:2
04.10.2020. 12:00  NK Samobor – NK Brezovica 1:3
04.10.2020. 12:00  NK Vinogradar – NK Maksimir 3:3
04.10.2020. 15:30 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Karlovac 1919 1:1
13.10.2020. 15:00  NK Vrbovec – NK Kurilovec 2:1


Kolo 8
10.10.2020. 11:15  HNK Gorica – NK Kurilovec 2:0
10.10.2020. 14:00  NK Sesvetski Kraljevec – ŠNM NK Naftaš Ivanić 2:1
10.10.2020. 15:45  NK Ravnice – NK Maksimir 2:1
11.10.2020. 12:00  NK Vrbovec – NK Samobor 3:0
11.10.2020. 12:00  NK Karlovac 1919 – NK Dugo Selo 2:2
11.10.2020. 12:00  HNK Segesta – NK Mladost – Buzin 3:3
03.11.2020. 12:00  NK Vrapče – NK Vinogradar 3:1
 


Kolo 9
17.10.2020. 12:00  NK Mladost – Buzin – NK Ravnice 1:3
17.10.2020. 15:00  NK Vinogradar Mladina – NK Brezovica 1:3
18.10.2020. 12:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – HNK Segesta 1:1
18.10.2020. 12:00  NK Kurilovec – NK Karlovac 1919 2:2
18.10.2020. 12:00  NK Samobor – HNK Gorica 0:4
18.10.2020. 13:30  NK Dugo Selo – NK Sesvetski Kraljevec 1:1
18.10.2020. 13:30  NK Maksimir – NK Vrapče 4:1


Kolo 10
24.10.2020. 12:00  NK Mladost – Buzin – ŠNM NK Naftaš Ivanić 4:2
24.10.2020. 14:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Kurilovec 1:0
25.10.2020. 12:00  NK Vrbovec – NK Vinogradar Mladina 2:0
25.10.2020. 12:00  NK Karlovac 1919 – NK Samobor 8:0
25.10.2020. 12:00  HNK Segesta – NK Dugo Selo 2:1
25.10.2020. 15:00  NK Ravnice – NK Vrapče 2:1
12.11.2020. 12:00  NK Maksimir – NK Brezovica 5:1

 

Kolo 11
25.03.2021. 19:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Ravnice 1:2

31.10.2020. 14:30  NK Dugo Selo – NK Mladost Buzin 3:2
31.10.2020. 12:00  NK Kurilovec – HNK Segesta 5:1
31.10.2020. 09:00  NK Samobor – NK Sesvetski Kraljevec 0:2
24.03.2021. 17:00  NK Vinogradar – HNK Gorica 0:0
NK Maksimir – NK Vrbovec ZAKAZANA
14.04.2021. 20:00  NK  Vrapče – NK Brezovica 0:0


Kolo 12
08.11.2020. 13:30  NK Ravnice – NK Brezovica 1:1

08.11.2020. 12:00  NK Vrbovec – NK Vrapče 2:1
07.11.2020. 12:00  HNK Gorica – NK Maksimir 1:3
08.11.2020. 12:00  NK Karlovac 1919 – NK Vinogradar 6:0
08.11.2020. 12:00  HNK Segesta – NK Samobor 5:0
08.11.2020. 12:00  NK Mladost Buzin – NK Kurilovec 2:1
08.11.2020. 16:00 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Dugo Selo 0:5


Kolo 13
15.11.2020. 10:00  NK Dugo Selo – NK Ravnice 3:2
15.11.2020. 12:00  NK Kurilovec – ŠNM NK Naftaš Ivanić 1:1
18.11.2020. 14:00  NK Samobor – NK Mladost Buzin 2:7
NK Vinogradar – NK Sesvetski Kraljevec ZAKAZANA 
15.11.2020. 13:15  NK Maksimir – NK Karlovac 1919 2:0
15.11.2020. 12:00  NK Vrapče – HNK Gorica 0:3
15.11.2020. 09:30  NK Brezovica – NK Vrbovec 4:1


Kolo 14
22.11.2020. 14:00  NK Ravnice – NK Vrbovec 4:0

22.11.2020. 16:00  HNK Gorica – NK Brezovica 3:0
22.11.2020. 12:00  NK Karlovac 1919 – NK Vrapče 2:0
22.11.2020. 14:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Maksimir 0:3
08.04.2021. 16:30  HNK Segesta – NK Vinogradar 5:0
22.11.2020. 16:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Samobor 5:1
22.11.2020. 12:00  NK Dugo Selo – NK Kurilovec 7:2


Kolo 15
14.03.2021. 12:00  NK Kurilovec – NK Ravnice 1:3

14.03.2021. 12:00  NK Samobor – NK Dugo Selo 1:5
13.03.2021. 12:00  NK Vinogradar – NK Mladost Buzin 2:1
14.03.2021. 12:00  NK Maksimir – HNK Segesta 4:2
13.03.2021. 12:00  NK Vrapče – NK Sesvetski Kraljevec 1:2
13.03.2021. 12:00  NK Brezovica – NK Karlovac 1919 0:3
14.03.2021. 12:00  NK Vrbovec – HNK Gorica 0:3

 

Kolo 16
20.03.2021. 12:00  NK Vrapče – HNK Segesta 4:5
20.03.2021. 16:00  NK Vinogradar Mladina – ŠNM NK Naftaš Ivanić 2:0
21.03.2021. 12:00  NK Vrbovec – NK Karlovac 1919 0:2
21.03.2021. 12:00 NK Samobor – NK Kurilovec 0:2
21.03.2021. 15:00 NK Maksimir – NK Mladost – Buzin 0:1
21.03.2021. 16:00  NK Ravnice – HNK Gorica 1:2
NK Brezovica – NK Sesvetski Kraljevec ZAKAZANA

 

Kolo 17
27.03.2021. 12:00  NK Mladost – Buzin – NK Vrapče 1:0
28.03.2021. 12:00  NK Samobor – NK Ravnice 0:2
28.03.2021. 12:00  HNK Segesta – NK Brezovica 1:0
28.03.2021. 12:00  NK Karlovac 1919 – HNK Gorica 2:2
28.03.2021. 16:15  NK Dugo Selo – NK Vinogradar Mladina 3:0
28.03.2021. 16:15  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Maksimir 2:1
28.03.2021. 12:00  NK Vrbovec – NK Sesvetski Kraljevec 3:2

 

Kolo 18
02.04.2021. 11:00  NK Ravnice – NK Karlovac 1919 0:5
02.04.2021. 12:00  HNK Gorica – NK Sesvetski Kraljevec 3:2
03.04.2021. 12:00  NK Vrbovec – HNK Segesta 1:4
NK Brezovica – NK Mladost – Buzin ZAKAZANA
03.04.2021. 12:00  NK Vrapče – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:0
28.04.2021. 17:00  NK Maksimir – NK Dugo Selo ZAKAZANA
03.04.2021. 12:00  NK Vinogradar Mladina – NK Kurilovec 1:0

 

Kolo 19
15.04.2021. 17:30  NK Samobor – NK Vinogradar Mladina 0:1
06.04.2021. 16:30  NK Kurilovec – NK Maksimir 0:2
06.04.2021. 16:30  NK Dugo Selo – NK Vrapče 2:0
06.04.2021. 16:30  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Brezovica 1:1
06.04.2021. 16:30  NK Mladost – Buzin – NK Vrbovec 2:1
06.04.2021. 16:30  HNK Segesta – HNK Gorica 3:2
28.04.2021. 18:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Karlovac 1919 0:1

 

Kolo 20
11.04.2021. 12:00 NK Ravnice – NK Sesvetski Kraljevec 0:0
11.04.2021. 12:00  NK Karlovac 1919 – HNK Segesta 1:1
11.04.2021. 12:00  HNK Gorica – NK Mladost – Buzin 0:1
11.04.2021. 12:00  NK Vrbovec – ŠNM NK Naftaš Ivanić 1:1
11.04.2021. 12:00  NK Brezovica – NK Dugo Selo 2:0
11.04.2021. 12:00  NK Vrapče – NK Kurilovec 1:3
11.04.2021. 12:00  NK Maksimir – NK Samobor 2:0

 

Kolo 21
18.04.2021. 12:00  NK Vinogradar Mladina – NK Ravnice 0:2
18.04.2021. 12:00  NK Samobor – NK Vrapče 1:5
18.04.2021. 12:00  NK Kurilovec – NK Brezovica 3:1
18.04.2021. 12:00  NK Dugo Selo – NK Vrbovec 1:1
18.04.2021. 12:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – HNK Gorica 0:6
18.04.2021. 12:00  NK Mladost – Buzin – NK Karlovac 1919 1:1
HNK Segesta – NK Sesvetski Kraljevec ZAKAZANA

 

Kolo 22
25.04.2021. 12:00 NK Ravnice – HNK Segesta 2:0
25.04.2021. 12:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Mladost – Buzin 0:2
NK Karlovac 1919 – ŠNM NK Naftaš Ivanić ZAKAZANA
25.04.2021. 12:00  HNK Gorica – NK Dugo Selo 4:0
25.04.2021. 12:00 NK Kurilovec – NK Vrbovec 7:1
25.04.2021. 12:00 NK Brezovica – NK Samobor 2:1
25.04.2021. 12:00  NK Maksimir – NK Vinogradar Mladina 11:3

 

Kolo 23
02.05.2021. 12:00  NK Maksimir – NK Ravnice 4:1
NK Vinogradar Mladina – NK Vrapče ZAKAZANA
02.05.2021. 12:00  NK Samobor – NK Vrbovec 3:3
02.05.2021. 12:00  NK Kurilovec – HNK Gorica 2:2
02.05.2021. 12:00  NK Dugo Selo – NK Karlovac 1919 2:1
02.05.2021. 12:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Sesvetski Kraljevec 2:3
02.05.2021. 12:00  NK Mladost – Buzin – HNK Segesta 1:4

 

Kolo 24
09.05.2021. 17:15  NK Ravnice – NK Mladost – Buzin 3:0
09.05.2021. 12:00  HNK Segesta – ŠNM NK Naftaš Ivanić 7:1
26.05.2021. 20:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Dugo Selo ZAKAZANA
09.05.2021. 12:00  NK Karlovac 1919 – NK Kurilovec 6:1
09.05.2021. 12:00  HNK Gorica – NK Samobor 11:0
09.05.2021. 12:00  NK Brezovica – NK Vinogradar Mladina 0:3
09.05.2021. 12:00  NK Vrapče – NK Maksimir 3:2

 

Kolo 25
16.05.2021. 12:00  NK Vrapče – NK Ravnice ZAKAZANA
16.05.2021. 12:00  NK Brezovica – NK Maksimir ZAKAZANA
16.05.2021. 12:00  NK Vinogradar Mladina – NK Vrbovec ZAKAZANA
16.05.2021. 12:00  NK Samobor – NK Karlovac 1919 ZAKAZANA
16.05.2021. 12:00  NK Kurilovec – NK Sesvetski Kraljevec ZAKAZANA
16.05.2021. 12:00  NK Dugo Selo – HNK Segesta ZAKAZANA
16.05.2021. 12:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Mladost – Buzin ZAKAZANA

 

Kolo 26
23.05.2021. 12:00  NK Ravnice – ŠNM NK Naftaš Ivanić ZAKAZANA
23.05.2021. 12:00  NK Mladost – Buzin – NK Dugo Selo ZAKAZANA
23.05.2021. 12:00  HNK Segesta – NK Kurilovec ZAKAZANA
23.05.2021. 12:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Samobor ZAKAZANA
23.05.2021. 12:00  HNK Gorica – NK Vinogradar Mladina ZAKAZANA
23.05.2021 12:00   NK Vrbovec – NK Maksimir ZAKAZANA
23.05.2021 12:00   NK Brezovica – NK Vrapče ZAKAZANA

 

Kolo 27
30.05.2021. 12:00  NK Brezovica – NK Ravnice ZAKAZANA
30.05.2021. 12:00  NK Vrapče – NK Vrbovec ZAKAZANA
30.05.2021. 12:00  NK Maksimir – HNK Gorica ZAKAZANA
30.05.2021. 12:00  NK Vinogradar Mladina – NK Karlovac 1919 ZAKAZANA
30.05.2021. 12:00  NK Samobor – HNK Segesta ZAKAZANA
30.05.2021. 12:00  NK Kurilovec – NK Mladost – Buzin ZAKAZANA
30.05.2021. 12:00  NK Dugo Selo – ŠNM NK Naftaš Ivanić ZAKAZANA

 

Kolo 28
03.06.2021. 12:00  NK Ravnice – NK Dugo Selo ZAKAZANA
03.06.2021. 12:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Kurilovec ZAKAZANA
03.06.2021. 12:00  NK Mladost – Buzin – NK Samobor ZAKAZANA
03.06.2021. 12:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Vinogradar Mladina ZAKAZANA
03.06.2021. 12:00  NK Karlovac 1919 – NK Maksimir ZAKAZANA
03.06.2021. 12:00  HNK Gorica – NK Vrapče ZAKAZANA
03.06.2021. 12:00  NK Vrbovec – NK Brezovica ZAKAZANA

 

Kolo 29
06.06.2021. 12:00  NK Vrbovec – NK Ravnice ZAKAZANA
06.06.2021. 12:00  NK Brezovica – HNK Gorica ZAKAZANA
06.06.2021. 12:00 NK Vrapče – NK Karlovac 1919 ZAKAZANA
06.06.2021. 12:00  NK Maksimir – NK Sesvetski Kraljevec ZAKAZANA
06.06.2021. 12:00  NK Vinogradar Mladina – HNK Segesta ZAKAZANA
06.06.2021. 12:00  NK Samobor – ŠNM NK Naftaš Ivanić ZAKAZANA
06.06.2021. 12:00  NK Kurilovec – NK Dugo Selo ZAKAZANA

 

Kolo 30
13.06.2021. 12:00  NK Ravnice – NK Kurilovec ZAKAZANA
13.06.2021. 12:00  NK Dugo Selo – NK Samobor ZAKAZANA
13.06.2021. 12:00  NK Mladost – Buzin – NK Vinogradar Mladina ZAKAZANA
13.06.2021. 12:00  HNK Segesta – NK Maksimir ZAKAZANA
13.06.2021. 12:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Vrapče ZAKAZANA
13.06.2021. 12:00  NK Karlovac 1919 – NK Brezovica ZAKAZANA
13.06.2021. 12:00  HNK Gorica – NK Vrbovec ZAKAZANA