Tablica i raspored selekcije JUNIORI

Tablica 1. NL Središte juniori 2021/2022

Posljednja utakmica 1. NL Središte juniori 2021/2022

Raspored 1. NL Središte juniori 2021/2022

Kolo 1
21.08.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Kustošija 2:4
21.08.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Prečko 1:1
21.08.2021. 15:30 NK Sesvete – GNK Dinamo 2:6
22.08.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Zagorec (Kr)
3:1
22.08.2021. 12:00 NK Rudeš – NK Inter-Zaprešić 3:1
22.08.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Trnje (Z) 0:4
22.08.2021. 17:30 NK Zagreb – NK Lučko 0:3
22.08.2021. 17:30 NK Dubrava Tim Kabel – NK Lokomotiva (Z) 1:6

Kolo 2
29.08.2021. 12:00 GNK Dinamo – NK HAŠK 1903 4:0
29.08.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Sesvete 0:2
29.08.2021. 12:00 NK Lučko – NK Dubrava Tim Kabel 1:3
29.08.2021. 12:00 NK Zagreb – NK Prečko 1:6
29.08.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Rudeš 4:0
29.08.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 2:0
29.08.2021. 17:30 NK Zagorec (Kr) – NK Trnje (Z) 1:6
29.08.2021. 17:30 NK Inter-Zaprešić – HNK Gorica 0:2

Kolo 3
05.09.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Zagorec (Kr) 4:0
05.09.2021. 12:00 NK Rudeš – NK Karlovac 1919 1:1
05.09.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Kustošija 0:1
05.09.2021. 12:00 NK Zagreb – NK Inter-Zaprešić 1:1
05.09.2021. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Prečko 2:1
05.09.2021. 12:00 NK Sesvete – NK Lučko 6:0
05.09.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Lokomotiva (Z) 1:2
05.09.2021. 12:00 NK Trnje (Z) – GNK Dinamo 1:1

Kolo 4
12.09.2021. 12:00 NK Zagorec (Kr) – GNK Dinamo 1:3
12.09.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Trnje (Z) 0:0
12.09.2021. 12:00 NK Lučko – NK HAŠK 1903 1:3
12.09.2021. 12:00 NK Prečko – NK Sesvete 3:1
12.09.2021. 12:00 NK Inter-Zaprešić – NK Dubrava Tim Kabel 1:0
12.09.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Zagreb 6:1
12.09.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – HNK Gorica 4:3
12.09.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Rudeš 4:0

Kolo 5
19.09.2021. 12:00 NK Rudeš – NK Zagorec (Kr) 7:1
19.09.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 3:7
19.09.2021. 12:00 NK Zagreb – NK Karlovac 1919 0:6
19.09.2021. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Kustošija 0:3
19.09.2021. 12:00 NK Sesvete – NK Inter-Zaprešić 1:0
19.09.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Prečko 1:1
19.09.2021. 12:00 NK Trnje (Z) – NK Lučko 3:2
19.09.2021. 12:00 GNK Dinamo – NK Lokomotiva (Z) 2:5

Kolo 6

26.09.2021. 12:00 NK Zagorec (Kr) – NK Lokomotiva (Z) 1:8
26.09.2021. 12:00 NK Lučko – GNK Dinamo 0:5
26.09.2021. 12:00 NK Prečko – NK Trnje (Z) 3:3
26.09.2021. 12:00 NK Inter-Zaprešić – NK HAŠK 1903 1:2
26.09.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Sesvete 1:0
26.09.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Dubrava Tim Kabel 1:0
26.09.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Zagreb 8:0
26.09.2021. 12:00 NK Rudeš – HNK Gorica 2:3

Kolo 7
03.10.2021 12:00 HNK Gorica – NK Zagorec (Kr) 12:0
03.10.2021. 12:00 NK Zagreb – NK Rudeš 1:2
03.10.2021. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 3:2
03.10.2021. 12:00 NK Sesvete – NK Karlovac 1919 0:3
03.10.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Kustošija 1:4
03.10.2021. 12:00 NK Trnje (Z) – NK Inter-Zaprešić 4:1
03.10.2021. 12:00 GNK Dinamo – NK Prečko 2:0
03.10.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Lučko 4:1

Kolo 8
10.10.2021. 12:00 NK Zagorec (Kr) – NK Lučko 6:2
10.10.2021. 12:00 NK Prečko – NK Lokomotiva (Z) 1:1
10.10.2021. 12:00 NK Inter-Zaprešić – GNK Dinamo 2:6
10.10.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Trnje (Z) 2:1
10.10.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK HAŠK 1903 4:0
10.10.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Sesvete 1:1
10.10.2021. 12:00 NK Rudeš – NK Dubrava Tim Kabel 2:0
10.10.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Zagreb 2:0

Kolo 9
17.10.2021. 12:00 NK Zagreb – NK Zagorec (Kr) 2:2
17.10.2021. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – HNK Gorica 2:1
17.10.2021. 12:00 NK Sesvete – NK Rudeš 3:1
17.10.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0:4
17.10.2021. 12:00 NK Trnje (Z) – NK Karlovac 1919 2:0
17.10.2021. 12:00 GNK Dinamo – NK Kustošija 4:2
17.10.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Inter-Zaprešić 4:0
17.10.2021. 12:00 NK Lučko – NK Prečko 3:3

Kolo 10
24.10.2021. 12:00 NK Zagorec (Kr) – NK Prečko 0:2
03.11.2021. 14:00 NK Inter-Zaprešić – NK Lučko 2:2
24.10.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Lokomotiva (Z) 5:4
24.10.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – GNK Dinamo 1:5
24.10.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Trnje (Z) 1:1
24.10.2021. 12:00 NK Rudeš – NK HAŠK 1903 6:1
24.10.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Sesvete 3:2
24.10.2021. 12:00 NK Zagreb – NK Dubrava Tim Kabel 1:4

Kolo 11
31.10.2021. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Zagorec (Kr) 4:1
31.10.2021. 12:00 NK Sesvete – NK Zagreb 7:1
31.10.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – HNK Gorica 2:1
10.11.2021. 15:00 NK Trnje (Z) – NK Rudeš 3:0
31.10.2021. 12:00 GNK Dinamo – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 1:0
31.10.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Karlovac 1919 2:2
31.10.2021. 12:00 NK Lučko – NK Kustošija 1:2
31.10.2021. 12:00 NK Prečko – NK Inter-Zaprešić 3:0

Kolo 12
09.11.2021. 14:30 NK Zagorec (Kr) – NK Inter-Zaprešić 2:4
07.11.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Prečko 3:1
07.11.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Lučko 4:0
07.11.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Lokomotiva (Z) 4:3
07.11.2021. 12:00 NK Rudeš – GNK Dinamo 2:1
07.11.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Trnje (Z) 1:1
07.11.2021. 12:00 NK Zagreb – NK HAŠK 1903 2:1
07.11.2021. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Sesvete 1:4

Kolo 13
14.11.2021. 12:00 NK Sesvete – NK Zagorec (Kr) 5:0
14.11.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Dubrava Tim Kabel 3:2
14.11.2021. 12:00 NK Trnje (Z) – NK Zagreb 8:0
11.12.2021. 11:00 GNK Dinamo – HNK Gorica 1:2
14.11.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Rudeš 6:0
14.11.2021. 12:00 NK Lučko – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0:3
24.11.2021. 17:00 NK Prečko – NK Karlovac 1919 2:0
05.12.2021. 15:00 NK Inter-Zaprešić – NK Kustošija 2:2

Kolo 14
21.11.2021. 12:00 NK Zagorec (Kr) – NK Kustošija 2:2
21.11.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Inter-Zaprešić 2:0
21.11.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Prečko 1:0
21.11.2021. 12:00 NK Rudeš – NK Lučko 1:3
21.11.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Lokomotiva (Z) 0:3
23.11.2021. 12:00 NK Zagreb – GNK Dinamo 0:9
24.11.2021. 20:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Trnje (Z) 1:4
21.11.2021. 12:00 NK Sesvete – NK HAŠK 1903 1:1

Kolo 15
28.11.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Zagorec (Kr) 1:2
28.11.2021. 12:00 NK Trnje (Z) – NK Sesvete 1:0
28.11.2021. 12:00 GNK Dinamo – NK Dubrava Tim Kabel 4:1
28.11.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Zagreb 10:0
04.12.2021. 10:00 NK Lučko – HNK Gorica 0:1
28.11.2021. 12:00 NK Prečko – NK Rudeš 3:0
28.11.2021. 12:00 NK Inter-Zaprešić – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 2:1
28.11.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Karlovac 1919 0:3

Kolo 16
27.02.2022. 11:00 NK Prečko – HNK Gorica 1:0
27.02.2022. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Dubrava Tim Kabel 3:1
27.02.2022. 12:00 NK Trnje (Z) – NK HAŠK 1903 3:0
27.02.2022. 13:30 NK Lučko – NK Zagreb 5:2
27.02.2022. 15:00 NK Kustošija – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 2:3
27.02.2022. 15:45 NK Zagorec (Kr) – NK Karlovac 1919 2:9
27.02.2022. 18:00 NK Inter-Zaprešić – NK Rudeš 1:4
01.03.2022. 20:30 GNK Dinamo – NK Sesvete 3:0

Kolo 17
05.03.2022. 12:00 HNK Gorica – NK Inter-Zaprešić 3:2
05.03.2022. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Karlovac 1919 3:2
08.03.2022. 16:00 NK Trnje (Z) – NK Zagorec (Kr) 4:0
05.03.2022. 15:45 NK Sesvete – NK Lokomotiva (Z) 1:1
06.03.2022. 11:00 NK Prečko – NK Zagreb 6:1
06.03.2022. 12:00 NK HAŠK 1903 – GNK Dinamo 0:4
06.03.2022. 12:00 NK Rudeš – NK Kustošija 2:4
06.03.2022. 15:45 NK Dubrava Tim Kabel – NK Lučko 5:2

Kolo 18
13.03.2022. 11:00 NK Prečko – NK Dubrava Tim Kabel 1:0
20.04.2022. 16:00 NK Karlovac 1919 – NK Rudeš 1:1
13.03.2022. 12:00 NK Lučko – NK Sesvete 0:1
13.03.2022. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK HAŠK 1903 3:0
13.03.2022. 12:00 GNK Dinamo – NK Trnje (Z) 1:2
11.05.2022. 18:00 NK Zagorec (Kr) – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 4:2
13.03.2022. 16:00 NK Kustošija – HNK Gorica 0:0
13.03.2022. 17:00 NK Inter-Zaprešić – NK Zagreb 6:0

Kolo 19
19.03.2022. 12:00 HNK Gorica – NK Karlovac 1919 5:2
19.03.2022. 16:00 NK Trnje (Z) – NK Lokomotiva (Z) 0:2
23.03.2022. 20:30 NK Sesvete – NK Prečko 0:1
20.03.2022. 12:00 GNK Dinamo – NK Zagorec (Kr) 9:0
20.03.2022. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Lučko 1:0
20.03.2022. 12:00 NK Rudeš – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 2:3
20.03.2022. 16:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Inter-Zaprešić 0:0
20.03.2022. 16:00 NK Zagreb – NK Kustošija 0:3

Kolo 20
26.03.2022. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – HNK Gorica 2:3
27.03.2022. 11:00 NK Prečko – NK HAŠK 1903 3:0
27.03.2022. 12:00 NK Zagorec (Kr) – NK Rudeš 1:2
27.03.2022. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Zagreb 1:1
27.03.2022. 12:00 NK Kustošija – NK Dubrava Tim Kabel 3:0
27.03.2022. 12:00 NK Inter-Zaprešić – NK Sesvete 1:0
27.03.2022. 12:00 NK Lučko – NK Trnje (Z) 1:1
27.03.2022. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – GNK Dinamo 1:3

Kolo 21
03.04.2022. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Zagorec (Kr) 10:1
03.04.2022. 12:00 GNK Dinamo – NK Lučko 5:0
04.05.2022. 15:00 NK Trnje (Z) – NK Prečko 0:0
27.04.2022. 17:00 NK HAŠK 1903 – NK Inter-Zaprešić 2:1
27.04.2022. 20:30 NK Sesvete – NK Kustošija 1:0
03.04.2022. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Karlovac 1919 4:2
03.04.2022. 12:00 NK Zagreb – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0:5
03.04.2022. 12:00 HNK Gorica – NK Rudeš 0:3

Kolo 22
10.04.2022. 11:00 NK Prečko – GNK Dinamo 1:1
10.04.2022. 12:00 NK Zagorec (Kr) – HNK Gorica 4:3
10.04.2022. 12:00 NK Rudeš – NK Zagreb 2:2
10.04.2022. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Dubrava Tim Kabel 5:2
10.04.2022. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Sesvete 2:1
10.04.2022. 12:00 NK Kustošija – NK HAŠK 1903 6:0
10.04.2022. 12:00 NK Inter-Zaprešić – NK Trnje (Z) 2:1
10.04.2022. 12:00 NK Lučko – NK Lokomotiva (Z) 2:3

Kolo 23
14.04.2022. 16:45 NK Lučko – NK Zagorec (Kr) 7:4
14.04.2022. 16:45 NK Lokomotiva (Z) – NK Prečko 6:0
14.04.2022. 16:45 GNK Dinamo – NK Inter-Zaprešić 4:1
14.04.2022. 16:45 NK Trnje (Z) – NK Kustošija 2:1
14.04.2022. 16:45 NK HAŠK 1903 – NK Karlovac 1919 2:3
14.04.2022. 16:45 NK Sesvete – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 2:4
14.04.2022. 16:45 NK Dubrava Tim Kabel – NK Rudeš 1:2
14.04.2022. 16:45 NK Zagreb – HNK Gorica 0:5

Kolo 24
24.04.2022. 11:00 NK Prečko – NK Lučko 1:0
24.04.2022. 12:00 NK Zagorec (Kr) – NK Zagreb 4:2
24.04.2022. 12:00 HNK Gorica – NK Dubrava Tim Kabel 6:0
24.04.2022. 12:00 NK Rudeš – NK Sesvete 0:3
24.04.2022. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK HAŠK 1903 3:0
24.04.2022. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Trnje (Z) 1:0
24.04.2022. 12:00 NK Kustošija – GNK Dinamo 0:7
24.04.2022. 12:00 NK Inter-Zaprešić – NK Lokomotiva (Z) 1:1

Kolo 25
01.05.2022. 11:00 NK Prečko – NK Zagorec (Kr) 5:1
01.05.2022. 12:00 NK Lučko – NK Inter-Zaprešić 2:1
01.05.2022. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Kustošija 3:1
11.05.2022. 12:00 GNK Dinamo – NK Karlovac 1919 4:1
18.05.2022. 12:00 NK Trnje (Z) – NK Hrvatski dragovoljac (Z) ZAKAZANA
01.05.2022. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Rudeš 2:2
01.05.2022. 12:00 NK Sesvete – HNK Gorica 2:0
01.05.2022. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Zagreb 5:1

Kolo 26
08.05.2022. 12:00 NK Zagorec (Kr) – NK Dubrava Tim Kabel 4:2
08.05.2022. 12:00 NK Zagreb – NK Sesvete 0:6
08.05.2022. 12:00 HNK Gorica – NK HAŠK 1903 0:0
08.05.2022. 12:00 NK Rudeš – NK Trnje (Z) 2:3
08.05.2022. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – GNK Dinamo 1:1
08.05.2022. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Lokomotiva (Z) 0:0
08.05.2022. 12:00 NK Kustošija – NK Lučko 4:1
08.05.2022. 12:00 NK Inter-Zaprešić – NK Prečko 1:1

Kolo 27
15.05.2022. 11:00 NK Prečko – NK Kustošija 3:1
17.05.2022. 17:00 NK Inter-Zaprešić – NK Zagorec (Kr) ZAKAZANA
15.05.2022. 12:00 NK Lučko – NK Karlovac 1919 1:4
15.05.2022. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0:0
15.05.2022. 12:00 GNK Dinamo – NK Rudeš 9:1
15.05.2022. 12:00 NK Trnje (Z) – HNK Gorica 0:2
15.05.2022. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Zagreb 2:1
15.05.2022. 12:00 NK Sesvete – NK Dubrava Tim Kabel 3:1

Kolo 28
22.05.2022. 12:00 NK Zagorec (Kr) – NK Sesvete ZAKAZANA
22.05.2022. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK HAŠK 1903 ZAKAZANA
22.05.2022. 12:00 NK Zagreb – NK Trnje (Z) ZAKAZANA
22.05.2022. 12:00 Gorica HNK Gorica – GNK Dinamo ZAKAZANA
22.05.2022. 12:00 NK Rudeš – NK Lokomotiva (Z) ZAKAZANA
22.05.2022. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Lučko ZAKAZANA
22.05.2022. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Prečko ZAKAZANA
22.05.2022. 12:00 NK Kustošija – NK Inter-Zaprešić ZAKAZANA

Kolo 29
29.05.2022. 11:00 NK Prečko – NK Hrvatski dragovoljac (Z) ZAKAZANA
29.05.2022. 12:00 NK Kustošija – NK Zagorec (Kr) ZAKAZANA
29.05.2022. 12:00 NK Inter-Zaprešić – NK Karlovac 1919 ZAKAZANA
29.05.2022. 12:00 NK Lučko – NK Rudeš ZAKAZANA
29.05.2022. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – HNK Gorica ZAKAZANA
29.05.2022. 12:00 GNK Dinamo – NK Zagreb ZAKAZANA
29.05.2022. 12:00 NK Trnje (Z) – NK Dubrava Tim Kabel ZAKAZANA
29.05.2022. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Sesvete ZAKAZANA

Kolo 30
05.06.2022. 12:00 NK Zagorec (Kr) – NK HAŠK 1903 ZAKAZANA
05.06.2022. 12:00 NK Sesvete – NK Trnje (Z) ZAKAZANA
05.06.2022. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – GNK Dinamo ZAKAZANA
05.06.2022. 12:00 NK Zagreb – NK Lokomotiva (Z) ZAKAZANA
05.06.2022. 12:00 HNK Gorica – NK Lučko ZAKAZANA
05.06.2022. 12:00 NK Rudeš – NK Prečko ZAKAZANA
05.06.2022. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Inter-Zaprešić ZAKAZANA
05.06.2022. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Kustošija ZAKAZANA

NK Karlovac 1919 © 2022. Sva prava pridržana.